Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бургас, Ямбол и Сливен ... срещи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    От Петолъчката до Ямбол също беше сухо с малки изключения. Снимчици от срещата (щот наистина са малко мънички поради ограничения в сървъра ми) има вече във форума на Клуб Алфа. Много ми беше приятно че се събрахме - а на тия, които не дойдоха, им пиша черни точки. Другия път черпенето е от тях.

    Коментар


      #32
      днес

      Аз имах проблем. Едва се прибрах до вкъщи , а живея на 300м от кафето където ходихме. Скъса ми се , шайбата на водната помпа и се изкриви оста и. За 6 години, троша 3-а помпа , по различни причини.За 6-и , ще съм на пистата в Сливен
      Продавам на части :
      Mercedes 190 E, 1991
      Mercedes 190 D, 1988
      BMW 520i , 1994
      Renault 19 , 1.7i, 1991

      Коментар


        #33
        Съболезнования!Дано да няма други поражения.

        Коментар


          #34
          Alfa_user написа:
          От Петолъчката до Ямбол също беше сухо с малки изключения. Снимчици от срещата (щот наистина са малко мънички поради ограничения в сървъра ми) има вече във форума на Клуб Алфа. Много ми беше приятно че се събрахме - а на тия, които не дойдоха, им пиша черни точки. Другия път черпенето е от тях.
          Sorry, за отсъствието, ще черпим няма начин , но мен ме сполетя лош късмет, преди няколко дена скъсах ангренаж и чаках ///// да излезе от ремонт, така че се надявам да се видим на следващата среща
          LANCIA Y 1.2 16v 86HP
          176B9.000
          ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
          AR32301

          Коментар


            #35
            Еиии лошо е това с ремъка. Тази кола до стодиона твойта ли е поне така я припознох
            LANCIA LYBRA SW 2.4 JTD '2000
            FIAT PUNTO 1.2 75 ELX '97

            Коментар


              #36
              Кво ше каете да направим една среща тази неделя 20.03 в Бургас...
              LANCIA Y 1.2 16v 86HP
              176B9.000
              ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
              AR32301

              Коментар


                #37
                стрийт_вагабонта пък иска на Карандила (виж във форума на Алфа)...Доколкото разбрах обаче, на 19.03 ще има гонки на пистата в Тенево (по пътя Ямбол-Елхово), така че ние май там ще ходим. А за 20.03 може да не останат парични знаци Иначе имам идване до Бургас на 10.04... ако искате в Бургас тогава да се съберем...

                Коментар


                  #38
                  регионална среща Бургас !!!

                  Здравейте на всички, дайте да организираме една среща да се поссъберем да се видим, предлагам датата да е последната неделя на месеца /25.09.2005/ в Бургас. Мястото и часа са известни... :D карта...http://clubalfaromeo.com/forum/viewt...?p=26065#26065
                  LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                  176B9.000
                  ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                  AR32301

                  Коментар


                    #39
                    Ми може... но дотогава има много време. Сега съм се захванал с една работа, дето не мога да планирам нищо в повече от 2-3 дни напред. Просто незнам дали тогава ще съм свободен.Но имам намерение (поне аз) да ходя на ИталФеста (08.10 - Долна баня). Все още не е сигурно (по горните причини), но имам голямо желание.А в Бургас вероятно ще дойдем, но засега е рано да се каже със сигурност.Аз от своя страна призовавам всички от района (Сливен и Ямбол) да се съберем няколко дни (или поне 1 седмица) преди ИталФеста, за да се видим и разберем кой има намерение да ходи там, а и да се комбинираме евентуално за да си разделим разходите.Предложения?

                    Коментар


                      #40
                      net scooter, ти да не си объркал месеца? Последната неделя на октомври е 30.10. 25-ти е неделя през Септември, този месец. Ако това си имал предвид, няма как щото ще заминавам за Пловдив на панаира.

                      Коментар


                        #41
                        Е ще може ли аз да се включа? Само ми обяснете къде точно се събираме защото неразбрах от картата. Най-после и аз да присъствам на такава сбирка с хора с еднакви интереси. Благодаря предварително.

                        Коментар


                          #42
                          ами това са тенис кортовете до Цурка, там има едно заведение West се казва...
                          LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                          176B9.000
                          ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                          AR32301

                          Коментар


                            #43
                            ОК няма проблем там ще съм, ще взема един колега, който също е запален по италианки. Часа 11 ли остава?

                            Коментар


                              #44
                              Идеята е супер! Най-после и нициатива и от Бургас. Ще се опитам, живот и здраве да бьда там и то не сам!

                              Коментар


                                #45
                                Виждам че желанието за такава среща е голямо, така че колкото повече Италиянки се съберем толкова по добре... :D
                                LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                                176B9.000
                                ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                                AR32301

                                Коментар

                                Working...
                                X