Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бургас, Ямбол и Сливен ... срещи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    30-и

    Живи сме и Ви чакаме Не се притеснявай, на жена ти , няма да и кажем с какви пички сме те запознали из Карнобат.Нищо не се променя, събирането си остава за 30-и
    Продавам на части :
    Mercedes 190 E, 1991
    Mercedes 190 D, 1988
    BMW 520i , 1994
    Renault 19 , 1.7i, 1991

    Коментар


      #17
      Това дето го предлагаш за общия сбор по принцип е добре, но и за двата града мястото не е удобно. От Сливен ако тръгна по ямболския път и от там на детелината и за Бургас, пътя ми се удължава поне с 10 км. За Ямболлии пък направо си е удвояване на пътя да идват до Сливен, че тогава за Карнобат - пътят е през с.Веселиново - Петолъчката - Карнобат. Аз (ако идвам) мога да почакам на изхода на Сливен за Бургас до с.Тополчане от 10:15 до 10:25 да речем. Ще познаете колата (от аватара). А ямболлии (ако има други) или да чакат на петолъчката, или направо да отиват. Пък то и разстоянието не е чак толкова голямо - за 30-40 мин се стига от Сливен до Карнобат, мисля че ще загубим повече време да се изчакваме, отколкото направо да вървим в Карнобат.

      Коментар


        #18
        ОК - чакай ме на изхода за Бургас - ако не се появя до 1025 - потегляй. Ако искаш, можем да направим малка пауза на Петолъчката, ако има още някой - да се съберем - има там едно удобно заведение срещу бензиностанцията на OMV от страната на пътя от Ямбол. Примерно да сме там към 1030-1040, за да не бързаме после много към Карнобат - че като гледам времето пак се сговнясва...

        Коментар


          #19
          ОК ако сутринта като стана няма много сняг щото като гледам какъв дъжд вали сега... ще чакам според уговорката. За Петолъчката - може, хем да пием по едни кафе. Сега уговарям комшията от Ямбол, в момента чакам да ми отговори дали и той ще идва, евентуално там ще го изчакаме и него.Ако ме няма до 10:25, не ме чакайте.

          Коментар


            #20
            Колега, идването ми до Сливен се отложи, защото другото момче няма да идва. Ще те чакам направо на Петолъчката в диапазона 1030 - 1050. Надявам се все пак времето да не се влоши повече, че ще стане интересно...

            Коментар


              #21
              30-и

              Сега в Карнобат вали дъжд и температурата е 4 градуса. Дано да не замръзне утре сутрин и да ни провали дългоочакваната среща. В краен случай и само карнобатлии да сме, пак ще я направим срещата
              Продавам на части :
              Mercedes 190 E, 1991
              Mercedes 190 D, 1988
              BMW 520i , 1994
              Renault 19 , 1.7i, 1991

              Коментар


                #22
                Re:30-среща...

                Засега от Бургас сме 2 /+1 /...По текущата прогноза времето не би трябвало да е чак толкова лошо-утре сутринта валежите спират и около обяд Т слиза под нулата...До утре!
                Ex. Grande Punto Driver

                Коментар


                  #23
                  30-и

                  От Бургас сте само 2 +/- 1 само с Фиат ли? Обади се един познат с Ланча.
                  Продавам на части :
                  Mercedes 190 E, 1991
                  Mercedes 190 D, 1988
                  BMW 520i , 1994
                  Renault 19 , 1.7i, 1991

                  Коментар


                    #24
                    30...

                    Двамата сме с ФИАТ-за +1 не зная с какво- той ще дойде евентуално с нас-за Ланчата-добре дошла!
                    Ex. Grande Punto Driver

                    Коментар


                      #25
                      Времето май ще ни обърка работата, а?Гледам отвън вече побеля и продължава да вали сняг... Май както е тръгнало ще ми се размине идването. Комшията от Ямбол с Ланчата в момента пътува от София към Ямбол и каза че имало много сняг и едвам пъплел, за утре се отказва. Оставам сам от Сливен, даже и жената не иска да дойде. I have an ex-girlfriend in Karnobat, but even she will not be there tommorow...my wife doesn’t know english... I hope you know...Ще видим последно утре сутринта, ама както е трънало май няма да дойда и аз...

                      Коментар


                        #26
                        Of course we know English. Както казах - ако искаш да дойдеш - ще те взема с мен - пращам ти GSM-a си на ЛС - обади ми се за да знам дали да идвам да те взема.

                        Коментар


                          #27
                          сняг

                          В момента сняг в Карнобат не вали, но е понатрупало около 5-6 см от през ноща. Излизах за малко извън града на по 10км от двете страни, пътя е поръсен с пясък и луга. Кара се нормално с 50-60 км/ч, с летни гуми с каквито съм аз. Всеки сам да си реши и прецени своите и възможностите на колата си.
                          Продавам на части :
                          Mercedes 190 E, 1991
                          Mercedes 190 D, 1988
                          BMW 520i , 1994
                          Renault 19 , 1.7i, 1991

                          Коментар


                            #28
                            Добре де, идваме... Слагайте масите

                            Коментар


                              #29
                              30-Бургас-Сливен-Ямбол-Карнобат-среща...

                              Как се прибрахте? Надявам се нормално!!!Ние от Бургас се прибрахме нормално-много по добре от сутринта !!!Поздрави !До скоро виждане!
                              Ex. Grande Punto Driver

                              Коментар


                                #30
                                До Петолъчката беше като сутринта - навявания и лед, но след нея до Сливен беше сухо като през лятото, даже слънце препече...

                                Коментар

                                Working...
                                X