Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пазарджик - всяка първа събота Корлеоне 16ч

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    bummer написа:
    17:00 в Корлеоне? (нали е това при Механото, че последните години не съм живял в Пазарджик... и да не го объркам :D )Ще имам малко работа преди това Само не знам как ще се познаем, аз не съм идвал на срещи и не ви познавам...Утре пак ще погледна тук, да видя кой е навит
    За мен е удобно и в 17 ч. Но не е лошо, който мисли да идва, да се запише в темата, за да е ясно дали ще има среща. Ако моето мнение остане последно до 16:30 ч., аз няма да дойда.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      Жалко... и този път явно не стана работата... аз чак сега се освободих. (то така и писах де... към 17:00 ще мога)Иначе, можеше до 5 минути да съм в Корлеоне, но явно ще е за друг път. Оставям си номера за връзка, за всеки случай.... 0899 46 55 76ГеоргиПращате СМС или звънкате и идвам!
      Fiat Punto 75 SX - 1995, 4 врати

      Коментар


        0988896981 е моят ..
        Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
        Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
        Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
        Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

        Коментар


          Колеги, провежда ли се среща в Пазарджик и ако да - къде точно, ако може да покажете с някой линк или снимка, че като търсих Корлеоне, ме праща в Италия.

          Коментар


            Ако търсиш Корлеоне, ще ти обясня къде се намира. Иначе, доколкото ми е известно, редовни срещи на ФФБ в Пазарджик не се провеждат.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              Трябва ми да го видя на карта, за да мога да го посча на картата на Гугъл, може и с координати, ама ако го опишеш с думи - едва ли ще го намеря. Правя една карта със срещите на форума, но щом няма редовни срещи - няма смисъл да посочвам мястото.

              Коментар


                Колеги какво става има ли събирания във Пазарджик хайде да се съберем
                Fiat Bravo 1.4 12V

                Коментар


                  Тази събота ако искате може да направим мохабет...
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    Защо не? Корлеоне си работи. Казваш някакъв час и сме там.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар

                    Working...
                    X