Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета за МЯСТО на пролетна FIAT среща

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Анкета за МЯСТО на пролетна FIAT среща

    Колеги, нещо се умълчахте за пролетна среща?Пускам анкета за определяне на място на срещата.Краен срок за гласуване - 01.Март.2008Моля, админите, направете темата важна, ако сметнете за необходимо?

    #3
    Не дадох гласа си, защото ще дойда, където и да се организира срещата.Дано гласуват само колеги, които са готови да дойдат на избраното от тях място. Няма нужда да накланяме везните без основание.
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    Коментар


      #4
      По Важно е сращата наистина да се осъществи!
      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

      Коментар


        #5
        И аз не съм гласувал за нито един от вариантите ...Както се казва - Човек има ли желание ...
        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

        ...E90..incoming..!!

        Коментар


          #6
          А бе вие гледайте да не си останем без място, въпреки желанието ви...че кат гледам как сте се засилили да гласувате...

          Коментар


            #7
            Аз съм за Пловдив, ама къде...Нека колегите от споделят някое готино местенце.

            Коментар


              #8
              За мен е все тая , къде ще е срещата , ако съм свободен ще дойда на Марс !
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                #9
                Старосел и Карлово малко са далечко ама айде.По скоро е близо до Хисар.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #10
                  Аз само не можах да разбера за коя дата става дума /приблизително/, иначе съм много навит за подобна среща, така че ме бройте и мен!
                  Fiat Punto 1.7TD
                  Mazda 626 2.0
                  Fiat Croma 2.4 Multijet

                  Коментар


                    #11
                    Tornado написа:
                    Старосел и Карлово малко са далечко ама айде.По скоро е близо до Хисар.
                    Аз Исках да организирам в комплекс Щерев до Анево но още не мога да стигна до там за офертите , а вече някой ме изпревари и пусна анкета.Но скоро ще пусна и офертите от "Щерев". В близост знаеш има старо малко летище на което правим неделните сбирки и картинг писта в Сопот.
                    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                    Porsche 944 S2
                    http://www.valmcrae.snimka.bg/
                    http://vbox7.com/user:val_mcrae
                    http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                    Коментар


                      #12
                      Вал, това е само отиентировъчно. Всичко в радиус от 15-20 км не е проблем Ако на този "Щерев" е по-подходящо - нека е там. Още повече, че има и пистичка Относно датата - нека първо изберем мястото. За датата - след това.

                      Коментар


                        #13
                        В крайна сметка какво се решава?В с.Старосел ли ще е ?

                        Коментар


                          #14
                          Re: Анкета за МЯСТО на пролетна FIAT среща

                          Immortal написа:
                          Краен срок за гласуване - 01.Март.2008
                          M-Benz E 250 TD 150hp
                          M-Benz 200d 75 hp
                          Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                          Коментар


                            #15
                            въпреки всичко ще си постна и тука мнението:Само да попитам, има ли някакъв шанс да направим срещата преди или след 1-6 май, понеже тогава ще сме в балкана, по чукарите. Ще правим поход точно тези почивни дни....връх Триглав, и всичко из околността, мисля че ще се качим и до връх Ботев. Та това вече сме го планирали, е ако ви пропуснем, няма проблем, към края на лятото пак тръгваме на скурзия, с колата и ще пообиколим да се видим с който сме пропуснали. Все пак, времето тече, а не усещам да се решава нещо по въпроса.Последно, на Казанлък, или Карлово, и дайте да мислим и за дата.Аз лично писах Карлово, щото отдавна не съм ходил там, но за нас е абсолютно без значение понеже и двете са от другата страна на планината. Така че ако се организираме нещо за март смятайте, че сме тръгнали...не е кой знае колко време нужно, все пак всеки може да тръгне петък след работа и петък вечерта да е на мястото на срещата. България не като Щатите....всичко е на 3-5часа разстояние. Ако се приготвите от предния ден, в петък като свършите в 16/18ч. у вас, вземате багажа и 17/19 газ....+ 2/4часа път = 19/23 часа сте в хотела. Имаме цяла събота и половин неделя.Какво друго ни е нужно. И един уикенд ни е достатъчен. На Копринка, имаше хора които дойдоха само за единия ден и си се прибраха, а цялото мероприятие беше основно събота вечерта. Което е само една вечер и неделя си тръгнахме всички.Имам 2 предложения....1. На 1-3март се събираме на Копринка или в Карлово и готово.2. На 22, 23 март е супер също. На 22-ри е деня на Търново, и който е пропуснал Звук и Светлина може да се организираме там. Търново е в центъра на България...хотели бол, както и познатата на всички пицария ТЕМПО. След това, в неделя можем да пообиколим , за което имам 2 плана1. като тръгнем от Търново отскачаме до с. Емен и отиваме до Еменския Каньон....много красиво място, после пием кафе в Дряновския манастир и пешеходно до Пещерата2. Тръгваме колона през планината и отиваме до Карлово, обикаляме и още няколко обекта, и който иска фаща магистралата и в къщи, който иска отиваме да изпратим колегите от Бургас, после ние фащаме пътя за ВарнаИзбирайте и да се организираме 2 дни са достатъчни.
                            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                            ИТАЛФЕСТ 2007

                            Коментар

                            Working...
                            X