Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Ямбол/Сливен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Добре, ама кой ден от седмицата ще е подходящ?

    Коментар


      #17
      Ам’ ха де!Принципно погледнато - най-подходящи са почивните дни. Ми да, ама в събота и неделя всички гражданя си отиват по селата и нали знаеш какво ставаше преди в събота. Събирахме се 2-3 човека. Кой за риба, кой някъде да копае...През седмицата след края на работния ден е добре - кой ден обаче е най-удобен - незнам. На мен всички са ми удобни.Лошото е, че потребителите от Ямбол влизат доста спорадично във форума, и докато се организира нещо ще мине още една година Да взема да пусна по една анкета и в трите форума (Алфа, Ланча, ФИАТ) за определеня на време за среща. Пък за мястото - не знам - това наистина ми се струва подходящо. Тъкмо няма да се изкушаваме да пием бири и после да караме, там само безалкохолни и торти продават Пускам анкети...

      Коментар


        #18
        та последно къде и кога ще са, че и аз май нещо несериозно я подкарах и само веднъж дойдох. Ама събота и неделя са почивните дни и излизаме семейно а и малката разкарваме повече тогава. Само като идея по рано само че в Горна Оряховица се събирахме радиолюбителите всеки четвъртък на една пицария. Всеки знаеше и ако може идва ако не - когато може. Но се знаеше час и място и ден - всичко бе уговорено. Надявам се тук да стане така и да се вземе някакво окончателно решение като час, ден и място.
        Fiat Palio Weekend TD70
        ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

        Коментар


          #19
          Е това е идеята, но като гледам колко мудно се развиват нещата...Ама аз ко се занимавам с форума, нали ви имам на повечето телефоните.Да взема да прозвъня на всички, и да се разберем

          Коментар


            #20
            За мен делничните дни са по-удачни за срещи, тъй като през празничните обичаме да пътуваме цялото семейство. Пък по отношение на шофирането след употреба на алкохол - аз съм върл противник. Имам си добър шофьор /жена ми/, тъй че не ми перчи срещата да е в питейно заведение, даже предпочитам в такова. Не съм привърженик на кафетата. По на сърце са ми тези с тиха музика, прясна салата и хубави мезета.
            Peugeot 301
            Punto 1.9 JTD - на жената

            Коментар


              #21
              Нали затова пропадна срещата в събота - всеки е някъде... и аз си ходя на село, макар че е съвсем близо и за 5 минути съм в града.Ама като гледам гласуването - пак се върти около събота или неделя...Да вземем да се съберем една вечер през седмицата, и на маса да решим.Ще се опитам да прозвъня на всички, на които имам телефоните, само малко да се поосвободя, че тез дни съм затрупан с работа.

              Коментар


                #22
                Тази събота (24.01.09) да се съберем около 11:00 ч на ОМВ за уговаряне на ден и място за редовни срещи.Аз ще съм там, който иска да заповяда.

                Коментар


                  #23
                  сьжалявам не можах да дойда днес трябваше да патувам но ако нешто сте се разбрали за редовни срешти ште идвам редовно дори навивам и други мои колеги да идват
                  преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                  Коментар


                    #24
                    Колкото и камерно да бе присъствието (5-6 човека), решихме времето за редовна среща да е НЕДЕЛЯ ВЕЧЕР. Така хем не е през седмицата, хем който където ходи за уикенда, ще се е върнал. Всяка неделя може да се окаже малко пресилено, но засега остава за всяка неделя, а като почнем да се срещаме, може да ги разредим малко - да речем през седмица.Остава да решим къде да се събираме - имаше предложение за Бирария НИКО. Там отпред има къде да се паркира - до блоковете има големи паркинги, макар и пълни, а и цените са приемливи.От другата неделя - 01.02.2009 - в Бирария НИКО.

                    Коментар


                      #25
                      СРЕЩИ В ЯМБОЛ: Неделя, бирария НИКО, 18:30 ч

                      От 01.02.2009 - редовни срещи в Ямбол - всяка неделя от 18:30 в бирария НИКО (до ПГ по индустриална химия).http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=4...09656&t=h&z=17

                      Коментар


                        #26
                        УТРЕ да не забравите!!!Неделя, 18:30, бирария НИКО!

                        Коментар


                          #27
                          Забравиха...Еми това е. Няма как да стане среща в Ямбол.

                          Коментар


                            #28
                            Тази неделя имаме лекичък напредък. 3 човека

                            Коментар


                              #29
                              случайно да имате едно оранжево типо с черен таван и багажник....

                              http://www.vbox7.com/play8678a8c

                              Коментар


                                #30
                                Случайно съм виждал такова в града, но не и във форума или по т.нар. срещи (на които никой не ходи).

                                Коментар

                                Working...
                                X