Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Русе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    tyson написа:
    Да не забравите довечера - 19 часа
    Ники къде си ти ве? Само подкокоросваш хората пък никакъв та няма Напрао незнам как ша ги извиняваш тея отсъствия дет ги имаш

    Коментар


      Ще трябва да ме извините.Бях се засилил да идвам, ама тъщата внезапно се присети нещо Трябваше да и ходя по акъла...А и момчета не забравяйте, че глася сватба след 9 ДЕНА СЕ ЖЕНЯ След това като се върна обещавам голямооооооооо извинение
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        в мен имам 8 стикера / голфаджийски / за вътрешно залепване...онзи ден се получи гадно разминаване...сега мисля да пътувам за Русе на 09.06. да си взема челядта... но съм в бокса от днес .. когато пристигна ще звънна на Бай Миле и ще му дам стикерите.
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          donnna написа:
          в мен имам 8 стикера / голфаджийски / за вътрешно залепване...онзи ден се получи гадно разминаване...сега мисля да пътувам за Русе на 09.06. да си взема челядта... но съм в бокса от днес .. когато пристигна ще звънна на Бай Миле и ще му дам стикерите.
          няма проблеми, той и Емо ми се обади ония ден така че всичко е О.К.

          Коментар


            Колеги трябва да местим мястото на срещата Започват ремонт на Империала и е вече затворен.Днес се видяхме някои от наи редовните тъи да се каже и си говорихме да се преместим пак на Пъба до кино Здравец Там си е удобничко има и място за спиране. Ако някои има и други предложения да казва ще гласуваме няма проблем

            Коментар


              Само пишете къде ще бъде, че да знам.
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                За сега май остава на Пъб-а до киното !
                Никога не е късно да откриеш себе си!
                Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г. Бивша
                Fiat Stilo 1.6 16v Dynamic 2002

                Коментар


                  Бойни другари, съжалявам но и днес трябва да ми пишете неизвинено.Оказа се, че точно ДНЕС ще трябва да доуточняваме дребни детайли със сватбената агенция и няма да мога да мина.Другата седмица ме няма, отивам на сватбено пътешествие Като се върна ще извинявам отсъствията
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    tyson написа:
                    Бойни другари, съжалявам но и днес трябва да ми пишете неизвинено.Оказа се, че точно ДНЕС ще трябва да доуточняваме дребни детайли със сватбената агенция и няма да мога да мина.Другата седмица ме няма, отивам на сватбено пътешествие Като се върна ще извинявам отсъствията
                    На тебе ти е простено Ники споко И ние ще скърбим с теб в събота Събота вечерта ще ти звъна да те питам нещо мноо важно да знаеш А и да не забравя знаеш ли какво правят младоженците първата брачна нощ Броят пари

                    Коментар


                      idm Пуснато на: Сря Юни 04, 2008 8:30 am Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- tyson написа:Бойни другари, съжалявам но и днес трябва да ми пишете неизвинено.Оказа се, че точно ДНЕС ще трябва да доуточняваме дребни детайли със сватбената агенция и няма да мога да мина.Другата седмица ме няма, отивам на сватбено пътешествие Като се върна ще извинявам отсъствията На тебе ти е простено Ники споко И ние ще скърбим с теб в събота Събота вечерта ще ти звъна да те питам нещо мноо важно да знаеш А и да не забравя знаеш ли какво правят младоженците първата брачна нощ Броят пари
                      Аз си мислех, че правят бебето ама не ме бърка и пари да броя
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        ?????Главни букви и правопис....айде колега, дай пакМодераторски екип на fiat-bg.org
                        FIAT RULZZZ Outlow'S

                        Коментар


                          стикерите дойдоха но ми останаха само 4 за външно залепяне така че някой ако иска да свирка станало е някакво объркване и колегата от Варна ми е изпратил само за външно залепяне ,чухме се с него и тази седмица ще ми изпрати за вътрешно залепяне така че мислете :D външните са идеални за коли с тъмни стъкла изпъкват много яко, а вътрешните са само за прозрачни стъкла. И така значи ако се овободя от работа за сряда и разбирасе дойдат до тогава колко да нося

                          Коментар


                            Казвам се Стенли приятно ми е !

                            Е здравейте и от мен.казвам се Стенли и от скоро и аз съм с автомобил.Зверчето ми е Фиат Типо и много ми се иска да започна да се събирам с вас.Хем да ви се изфукам хем да се забавляваме яко.Трябва само да ми кажете последно мястото за срещите едно и също ли остава за да знам каде да докарам красавеца.А що се отнася до колегата със темата за стикерите.... Ако пише фиат на него ИСКАМ :П Ами за сега толкова от мен И пак ви казвам радвам се че вече съм един от Фиатаджиите
                            Нека Спрем Войната По Пътищата !!!
                            http://forum.fiat-bg.org/profile.php...profile&u=8539

                            Коментар


                              Re: Казвам се Стенли приятно ми е !

                              super_s написа:
                              Е здравейте и от мен.казвам се Стенли и от скоро и аз съм с автомобил.Зверчето ми е Фиат Типо и много ми се иска да започна да се събирам с вас.Хем да ви се изфукам хем да се забавляваме яко.Трябва само да ми кажете последно мястото за срещите едно и също ли остава за да знам каде да докарам красавеца.А що се отнася до колегата със темата за стикерите.... Ако пише фиат на него ИСКАМ :П Ами за сега толкова от мен И пак ви казвам радвам се че вече съм един от Фиатаджиите
                              Добре дошъл при нас Стенли да ти е честита колицата Ами колкото до мястото засега си остава на Пъба до кино Здравец Ако има някаква промяна поради определена причина тя ще бъде отразена именно в тази ТЕМА Поздрави ще те чакаме. ИДМ

                              Коментар


                                стикерите дойдоха но ми останаха само 4 за външно залепяне така че някой ако иска да свирка станало е някакво объркване и колегата от Варна ми е изпратил само за външно залепяне ,чухме се с него и тази седмица ще ми изпрати за вътрешно залепяне така че мислете външните са идеални за коли с тъмни стъкла изпъкват много яко, а вътрешните са само за прозрачни стъкла.
                                баси колко съм проз!!! значи стикерите били за външно залепване.... къв зор видях докато го залепя моя отвътре...голем съм изобретател...айде наздраве, пък като захладнее времето в Русе шсъ видим!!!
                                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                                Коментар

                                Working...
                                X