Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Картинг писта Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Картинг писта Варна

    Надявам се да не е пускано някаде гледах отгоре отгоре по темите нямаше ако има модераторите да делнат темата. Та ето за какво иде реч информацията е от тунинг.бг Имало информация на varnakarting.com, но нещо немога да го заредя.На 23,12,07г. Картинг писта ,,Варна" ще организира за пръв път в своята история състезание с автомобили. До този момент пистата е била домакин на етапи от рали ,,Черно море", ,,Ретро рали", ,,Свети Влас", както и на ,,Volkswagen Tuning Mania". Специално за 3 годишния рожден ден на пистата бе организиран дрифтинг с автомобили, който предизвика огромен интерес както от страна на участниците и техните фенове, така и от медиите. На 29-ти състезанието ще протече на принципа на Италианското преследване. Това е тип състезание, при което от две различни точки на пистата тръгват едновременно в една и съща посока два автомобила. Те не се преследват един друг, а гонят времето, за което ще приключат обиколката си. Първоначално всички автомобили ще карат по 3 обиколки полпозишън. Най-добрите 4 времена от клас отиват на полуфинал, от където чрез директни елиминации за финал ще се класират по 2 коли. След състезанието финалистите ще направят дрифтинг демонстрации. За победителите ще има награди от спонсорите. ЗА ЗАПИСВАНЕ ЗА УЧАСТИЕ: на касата на картинг пистата или на тел: 052/71 70 77 0899/ 980 481 РЕГЛАМЕНТ ИТАЛИАНСКО ПРЕСЛЕДВАНЕ Състезание, при което два автомобила тръгват от два различни старт - финала на пистата. Целта не е да се преследват един друг, а да довършат обиколката си с по-добро време. По - бързият елиминира по-бавния. Допирни точки не съществуват. Право на участие: - Лица навършили 18 год. възраст и притежаващи шофьорска книжка - Попълнили декларация за отговорност Такса участие: 20.00лв. Вход за зрителите: 3.00 лв. Продължителност на шампионата I - ви кръг - м. Декември II - ри кръг - м.Януари II -ти кръг - м. Февруари V-ти кръг - м.Март Видове класове: - клас A - до 1 600 куб. см - клас B - над 1 600 куб. см Квалификации: Всички участници карат по 3 обиколки Италианско преследване. Най-добрите 4 от клас на база най-добро време се класират за полуфинал. Полуфинал: I-ва сесия: клас А - 1-ви с/у 3-ти, 2-ри с/у 4-ти -3 обиколки Италианско преслеване. II-ра сесия: клас В - 1-ви с/у 3-ти, 2-ри с/у 4-ти - 3 обиколки Италианско преслеване. Първите двама от клас, чрез директни елиминации се класират за финала. Финал: По схема на полуфинала. След края на състезанието финалистите,които желаят ще могат да карат по 2 обиколки дрифт. Награда за победителя: Комплект от 2 гуми, осигурени от Фулда България ООД - Мотоексперт
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    #2
    От колко часа ще е това бе?
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #3
      Незнам това, е което пишеше
      Fiat punto 1,1
      Fiat bravo 1,6 16v
      Fiat bravo 2,0 20v
      Honda civic 1,5
      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

      Коментар


        #4
        KrAs написа:
        Незнам това, е което пишеше
        ’айде ако научиш час пиши , че ми се ходи дейва :D
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          #5
          Състезанието е на 23.12.2007г от 11ч.
          Fiat punto 1,1
          Fiat bravo 1,6 16v
          Fiat bravo 2,0 20v
          Honda civic 1,5
          BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

          Коментар


            #6
            KrAs написа:
            Състезанието е на 23.12.2007г от 11ч.
            ee баш на рождения ми ден ... как да отида сега ...

            Коментар


              #7
              С кола!
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #8
                аз ше съм със Стильо (че то с каво друго да съм я) и по-голямата мостричка
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #9
                  Някакъв шуменски кретен с Опел ме беше запушил...а освен мен и още една кола! След три пъти обявяване по уредбата да си я мръдне...и след 45 минутно(поне) чакане - не издържах...и я избутах в една ограда! Маа му дейва и некадърници дейва...Няма оправи в таз държава - честно!
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    Видях, че някой беше саборил оградата опела да не беше Гт или нещо от сорта. Иначе беше интересно и невероятен звук от Митсубишито за жалост нямаше италиянско присъствие.
                    Fiat punto 1,1
                    Fiat bravo 1,6 16v
                    Fiat bravo 2,0 20v
                    Honda civic 1,5
                    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                    Коментар


                      #11
                      KrAs написа:
                      за жалост нямаше италиянско присъствие.
                      ...и мен ме доядя...ама ... как пък не се намери една фиатка да се покаже бе джанъм? Аз предложих Стильо на един шофер , ама времето за записвания било минало.... язък!И не съжалявам за малоумника с Шуменска регистрация!Имаше и готини мацки...имаше и големи кретени...абе... пълна програма дет съ вика! Иначе сред пакиралите има фиатки
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар

                      Working...
                      X