Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КОЙ ЩЕ БЬДЕ НА "ИТАЛФЕСТ-2005"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    съжалявам но по ред причини и не на последно място финансови за съжаление немога да присъствам на феста на всички които ще ходят весело изкарване и хубави спомени

    Коментар


      #17
      dress to kill написа:
      Досега не съм вземала много участие в темата за Италфест, но само да кажа какво е моето мнение. Доколкото четох преди може би два месеца идеята е да се съберат хора от цяла България и точно за това мястото трябваше да е приемливо за всички. Повечето от отговорилите досега са от Русе и тук е мястото да кажа, че и аз съм русенско чедо и ако трябваше да пътувам от Русе до Долна Баня едва ли щях да се навия, още повче при тези цени на бензина. В момента живея в София и като гледам до Долна Баня са 80 км., които от тук са примеливи, но незнам дали има хора от Варна да кажем и какво е тяхното мнение. Какво стана с идеята за централна България? ................
      Ееееееемного ме е яд за Русенската група.Абе хора съберете се по 4 човека и елате с 2...3 коли. Много ще се радвам да ви видя и да се запозная с тези с които не съм се виждал. Така бензин за 400км ще е равен на 100км на човек. Естествено ми е жал, че няма да мога да видя Иво и Z, но те са с много сериозна извинителна причина.Подчертавам АЗ ЩЕ ПРИСЪСТВАМ НА ИТАЛФЕСТА ЕДИНСТВЕНО И САМО ЗА ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С ХОРА ОТ ТРИТЕ ФОРУМА. Тунинг, състезания ,ала бала - не ме интересуват. Само хората с които искам да се запозная ме привлича на феста.За това предложих на Русенската група да дойде все пак. Много ще ме зарадва присъствието и.ЗА следващия фест се учим (или алфа тима би трябвали да се поучи), че феста трябва да е в централна България. Или реванш Северна. ако сега дойдете ще покажете че км. нямат значение.

      Коментар


        #18
        ами аз няма да присъствам защото имам 4месечно бебе и няма кой да го гледа а с него пък хич не мога да дойда така че весело изкарване и ще ви гледам на телевизора :D
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #19
          ....абе аз съм от София и пак ми е далече...представиам си за хората от Русе и Варна....май не сме доживели ощте за такъв род мероприятия...
          Fiat Brava 1.6 16V '98

          Коментар


            #20
            Недоумявам!

            Коментар


              #21
              Форумът е много полезен и интересен, но няма да присъствам на ИталФест , тъй като автомобилите (Фиат Пунто Ван) заради които съм участник в него не отговарят на изискванията на организаторите на фест-а. Не са тунинговани машини,а работни.

              Коментар


                #22
                Няма пари, иначе идеята е прекрасна!По- нататък може и да се включа, пък и от скоро съм притежател на фиат.
                Punto 1.1S,55

                Коментар


                  #23
                  kachakov написа:
                  Форумът е много полезен и интересен, но няма да присъствам на ИталФест , тъй като автомобилите (Фиат Пунто Ван) заради които съм участник в него не отговарят на изискванията на организаторите на фест-а. Не са тунинговани машини,а работни.
                  Не мисля че ще те върнат ако идеш ... а и не е изключено да си единствения ВАН там ......
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #24

                    Коментар


                      #25
                      OFFTOPIC:Готов за "дръпки" http://www.lamborghini-tractors.com/...nge.php?rng=28 от калта!

                      Коментар


                        #26
                        Миналата година не присъствах на Итал Феста, защото още бях с френско возило...Тази година най-вероятно пак няма да присъствам, по причините, които вече доста хора по-горе изредиха.Знам че хората, организирали това събитие положиха (и полагат) страшно много усилия, които никой няма да им заплати, но все пак ако искахте да правите регионална среща - правете си я до София, но все пак за Национално събитие мястото трябваше да е някъде на поносимо за всички място (като разстояние). За мен 700 км (отиване и връщане) и спане и ядене за 2 човека са доста разход.Незнам защо се отказахте от яз.Копринка край Казанлък?!?А като знам колко хора се събираме по регионалните срещи, за които са нужни 5-6 лева само за бирата дето я пием после, незнам кой от нашия край ще дойде чак до там?!?Ако догодина се организира нещо по-към центъра на България - може да кажа че със сигурност ще присъствам.ЗАсега гласувах "още незнам", но вероятността да се видим край Долна Баня е минимална.Освен ако се организираме няколко човека с една кола, но пак не се знае...

                        Коментар


                          #27
                          ами точно това е идеята - организирате се няколко човека. Вече е късно за промяни , но останах с впечатление че алфа разбраха грешката. Просто се нагаждаме според ситуацията. Ако догодина обаче не е отчетена тази грешка АЗ лично няма да присъствам.А и невярвам че няма да се съберете хора за пътя.

                          Коментар


                            #28
                            Аз ще присъствам със сигурност.......ще бъда с приятелката си и празна задна седалка, така че трима човека са добре дошли в мойта кола, без дори да се коментира разделяне на горивото....освен колеги, ние сме и приятели, нали...което освен това мисля че е и най-важното... ....а на мен лично ми е много трудно да взема пари от приятел, за да го закарам там, където така или иначе пътувам.....има вероятност с нас да пътува и ПРИЯТЕЛЯ Миро /Килър/ с половинката си /те все още не знаят за това, но ще разберат/....така че в най-лошия случай в моята кола има свободно място за един човек.Ще се разберем допълнително, но много ми се иска да се съберем повече хора там...доста неща се изприказваха, много коментари имаше, но искренно се надявам всичко да бъде забравено, а най- много си мечтая да се възвърне стария дух в клуба, който цареше преди време - всички обединени от една идея, няколко марки и много много истинско и чисто приятелство.....Поздрави на всички и безавариино!!! :D :D

                            Коментар


                              #29
                              kachakov, Много малко са хората с пипани коли ! Според мен трябва да дойдеш - има шанс да си уникален!Immortal,Според БГмапс Сливен - долна баня е: 244.003 km, А Ямбол - Долна баня е: 262.618 km Ямбол - Копринка е: 108.569 km По тази логика ти ще посещаваш само "домашните" фестове в радиус от 100КМ ?Не е честно и не е фенско!

                              Коментар


                                #30
                                за срещата

                                Здравейте на всички и от мен и най-паче на Веско от Бургас и Тони приятеля.Ще дойда въпреки, че се връщам от море и с парите е ...абе к`во да обяснявам.Др.Бари

                                Коментар

                                Working...
                                X