Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки от срещата във Варна/25.11.2007г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимки от срещата във Варна/25.11.2007г.

    Малееее...е т`ва са срещи....супер яко се получи, видях се със стари приятели, запознах се с доста нови...Ето по-интересните от тях, а пълният линк помествам по-долу...Извинявам се за датата, обаче кой да гледа, че не е коригирана... Снимки от срещата във Варна/25.11.2007г.!

    #2
    супер среща, другия път който не се появи ще черпи..... , май занапред ще резервираме повече маси, че то тез 20 места за кого по напред
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      Ми аз отдавна се каня за отсъстващите да наложа санкция - тава кебабчета и каса каменица Хванали са ме и как рулирам самолетчето по пистата
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Ето и от мен малко снимки.Останалите на линка.И аз съм с грешна дата на повечето,ама кво да се прави, то е от емоцияhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=195794
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #5
          ето и от мен мааалко снимчици
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #6
            ето и още малко /от дясно на ляво: Мимка (мацката на Емо ) , почти естествено до нея е самия Емо , следват Иван и Явор...а другите не ги познавам! С Живко(червена фланелка), а и още няколко левента се запознах също , но понеже са "алфаджии" - няма да ги спомена а пък това беше част от романтичната обстановка в кръчмата + няколкото сексапилни сервитьорки , ама те бледнееха пред представителките на "фиат"БГ :D (извинявай Иренка , ама не съм те хванал никъде в близък план )а пък точно кат си запалих Стильо...и глеам на таблото...светят само четворки... айде...утре още
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              ...само ме е яд , че не можах да се запозная с колегата с червеникавото "стило"... някой познава ли го?
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар

              Working...
              X