Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат тема за срещите във Велико Търново НОВ ЧАС 17:00ч.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чат тема за срещите във Велико Търново НОВ ЧАС 17:00ч.

    Ами предлагам да си уговорим ден и час и да се събираме. Дори и на мола - пак може и боулинг да поиграем, а за напред и турнирче Нова тема за колегите от В.Търново. Моля размислите около срещите ви да стават тук. Когато си уточните точно място за срещите, моля уведомете някой от колегите да вкара местоположението в новата ви тема. Успех!!!Модераторски екип fiat-bg.org

    #2
    Mindzu написа:
    Ами предлагам да си уговорим ден и час и да се събираме. Дори и на мола - пак може и боулинг да поиграем, а за напред и турнирче
    Ами аз предлагам или събота вечер или неделя в ранния следобед.P.s. А Авео да се готви за санкции за това че ме е пропуснал
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      #3
      Mindzu написа:
      Ами предлагам да си уговорим ден и час и да се събираме. Дори и на мола - пак може и боулинг да поиграем, а за напред и турнирче
      Наистина това е много добра идея за срещи в определен ден в Мола там е екстра за зимния сезон..няма сняг, няма студ Само се чудя кое е по-удобно за срещи Негро или Галакси Боулинг...Мисля, че боулинга защото може да се съберат сумати маси

      Коментар


        #4
        Авео снимки щеше да качваш...

        Коментар


          #5
          coolboby написа:
          Авео снимки щеше да качваш...
          Не мога да намеря кабела. Чак съм се изнервил...утре се надявам да ги покажа.

          Коментар


            #6
            Смятам че по-удобно е в боулинга. Масите са доооста по-големи. Има и така да се каже забавления. Найстина можем да го направим в неделя. Понеже събота доста от нас излизат по дискотеки насам натам. Та неделя ден за релаксация Какво ще кажете? Давайте направо да се уговаряме

            Коментар


              #7
              С две раце, два крака и.... съм твърдо ЗА! Само трябва да определим час..мисля, че 19:00-20:00ч. е добра идея, защото по обяд и следобяд е фрашкано в целия Мол.

              Коментар


                #8
                coolboby написа:
                Само трябва да определим час..мисля, че 19:00-20:00ч. е добра идея, защото по обяд и следобяд е фрашкано в целия Мол.
                неделя следобяд да е фрашкано в Мол-а То ако има хора в боулинга тогава си е чудо Инъче надали ще съм от най-редовните ,от сега си признавам
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар


                  #9
                  Тедо, точно за Мола с мен неможеш да спориш, ако имаше награда за най-редовен посетител на Мола, заклевам се аз щях да я спечеля..Събота и Неделя е пълно с хора от селата и по-малките градове от Велико Търново от околноста, който междудругото не са чували че мола има 400 паркоместа и спират по тротоари, коприви и бъзита и само пречат на движението. Просто е ужас тея двата дни...Неделя вечерта е идеален час според мен. Вие решете кога искате Аз дадох моето предложение

                  Коментар


                    #10
                    Mindzu написа:
                    Смятам че по-удобно е в боулинга. Масите са доооста по-големи. Има и така да се каже забавления. Наистина можем да го направим в неделя. Понеже събота доста от нас излизат по дискотеки насам натам. Та неделя ден за релаксация Какво ще кажете? Давайте направо да се уговаряме
                    Ти си и в OPEL клуба нали ? Ако си мисля, както трябва караш и FIAT Punto .... щото си влизал и даже в магазина, където работя эа авточасти...там до ТЕОНАТА.... АВТОМАРКЕТ се казва и магазина. А относно срещите, ако може и аз ще идвам
                    Mazda 323f BG 1.6 90hp Japan Power
                    Еx..Fiat Punto 1.1 55 hp THE BIG FORCEEEEE :PpPpp
                    Еx..Fiat Tempra 2.0 i.e. 113 hp

                    Коментар


                      #11
                      Колега, това е девойкаНа срещата е всеки добре дошъл

                      Коментар


                        #12
                        Biggy, biggy, Mindzu е колежката, която стоеше до тебе (или малко по-вляво) в пицарията, когато ние бяхме в Търново последния път.P.S. Или пък се бъркам. Те с колегата Punto_SX дойдоха след като ти си тръгна... обърках се вече...

                        Коментар


                          #13
                          ааа чи така кажете бе колеги.. леко съм се объркал начи извинявям се , за което а дано си опрая колата до петъка, че да мога да дойда на тази среща
                          Mazda 323f BG 1.6 90hp Japan Power
                          Еx..Fiat Punto 1.1 55 hp THE BIG FORCEEEEE :PpPpp
                          Еx..Fiat Tempra 2.0 i.e. 113 hp

                          Коментар


                            #14
                            То дали ще има среща...гледам никаква организация

                            Коментар


                              #15
                              the_biggy написа:
                              Mindzu написа:
                              Смятам че по-удобно е в боулинга. Масите са доооста по-големи. Има и така да се каже забавления. Наистина можем да го направим в неделя. Понеже събота доста от нас излизат по дискотеки насам натам. Та неделя ден за релаксация Какво ще кажете? Давайте направо да се уговаряме
                              Ти си и в OPEL клуба нали ? Ако си мисля, както трябва караш и FIAT Punto .... щото си влизал и даже в магазина, където работя за авточасти...там до ТЕОНАТА.... АВТОМАРКЕТ се казва и магазина. А относно срещите, ако може и аз ще идвам
                              Та както казаха колегите, аз съм колежка. Иначе да в Опел клуба съм. И другата грешка е че карам Опел Корса, а не фиат. Това просто трябва да го знаеш. От 1 година насам, аз съм издънката на клуб фиат с моя опел, (но затова пък повечето ме знаят :D ) А относно срещата ето - обявяваме тази неделя 19:30 в Мола. Сега дали на паркинг ще се чакаме или вътре някъде кажете.

                              Коментар

                              Working...
                              X