Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

31.08.2005г. - денят е сряда, мястото е ЕКО, а часът 19:00

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    За съжаление ме блъснаха мене с волвото на баща ми и няма с какво да дойда...но следващата седмица ако пак има съм там...надявам се с ремонтирана добре кола
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #32
      Много готино събиране си направихме вчера. Надявам се следващия път да продължим малко по малко да си научаваме имената. :D
      минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
      Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

      Коментар


        #33
        здравейте

        е хора как бе6е аз неможах да дойда за6тото ме пратиха командировка в смолян и в момента сам в един клуб,просто ре6их да попи6а във форума малко,6те се постарая в сряда да дойда да пиеме по една бира...и да не ме забравите. Какво става с итал сре6тата 6те има ли и каде 6те е ???Трябва да се организираме малко да направиме поне някакав 4ленски внос Аз 6те видя за неделя ако мога да дойда на Ал. Невски 6те ме видите...ей и да не забравите да пртите поздрави на катаджията той си знае... До скоро
        Fiat Bravo GT 1,8 16V

        Коментар

        Working...
        X