Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

31.08.2005г. - денят е сряда, мястото е ЕКО, а часът 19:00

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    HF написа:
    Дедрата няма да се изложи в дръпка с 2.0 20в
    Жалко, че съм временно в бокса, иначе веднага щях да докажа обратното, стига да не е Турбо или Турбо Интеграле моделът или, разбира се ’пипана’ - тогава може да се поспори...
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #17
      Zaphod написа:
      HF написа:
      Дедрата няма да се изложи в дръпка с 2.0 20в
      Жалко, че съм временно в бокса, иначе веднага щях да докажа обратното, стига да не е Турбо или Турбо Интеграле моделът или, разбира се ’пипана’ - тогава може да се поспори...
      Като застанеш на старта ще разбереш П.С. Без лоши чувства
      Браво 1.9JTD 2000г.

      Коментар


        #18
        Stilo написа:
        Забелязвам "закачка"!Аз съм на "линията" в сряда за да уредя един "дълг" към Митко
        Aз прявя cтарта веднага Изкарвай каквото искаш .....И да паднем и да бием >.....
        Браво 1.9JTD 2000г.

        Коментар


          #19
          HF написа:
          Zaphod написа:
          HF написа:
          Дедрата няма да се изложи в дръпка с 2.0 20в
          Жалко, че съм временно в бокса, иначе веднага щях да докажа обратното, стига да не е Турбо или Турбо Интеграле моделът или, разбира се ’пипана’ - тогава може да се поспори...
          Като застанеш на старта ще разбереш П.С. Без лоши чувства
          Хехех - ако знаеш колко такива ’разбрали’ физиономии гледам по улиците, когато ме настигнат на светофара....Не съм фен на ’дръпките’ по принцип, но мога да си направя удоволствието да ти дам да покараш И аз без лоши - то и няма за какво
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #20
            Пичове, аз ще отсъствам малко от страната, но след 1 месец съм на линия..А за дедрата,ника му говори достатъчно за колата
            www.lancia-bg.com
            Безплатно публикуване на обяви в avto-borsa.com
            Lancia Lybra 20v

            Коментар


              #21
              Zaphod написа:
              HF написа:
              Zaphod написа:
              HF написа:
              Дедрата няма да се изложи в дръпка с 2.0 20в
              Жалко, че съм временно в бокса, иначе веднага щях да докажа обратното, стига да не е Турбо или Турбо Интеграле моделът или, разбира се ’пипана’ - тогава може да се поспори...
              Като застанеш на старта ще разбереш П.С. Без лоши чувства
              Хехех - ако знаеш колко такива ’разбрали’ физиономии гледам по улиците, когато ме настигнат на светофара....Не съм фен на ’дръпките’ по принцип, но мога да си направя удоволствието да ти дам да покараш И аз без лоши - то и няма за какво
              ... Сряда е утре , от теб жените от мен колата
              Браво 1.9JTD 2000г.

              Коментар


                #22
                Виж сега, и жената и колата нямат конкуренция, пък и двете са мои... Знаете ли, имаше такова предложение, но дали да не отворя нова тема - да вземем да направим и една класация за половинки на Италфеста?
                Alles in Ordnung

                Коментар


                  #23
                  Zaphod написа:
                  Виж сега, и жената и колата нямат конкуренция, пък и двете са мои... Знаете ли, имаше такова предложение, но дали да не отворя нова тема - да вземем да направим и една класация за половинки на Италфеста?
                  Тогава ще си водя жена Ти търси фиат 20в да го точкувам
                  Браво 1.9JTD 2000г.

                  Коментар


                    #24
                    Не разбрах защо трябва да търся, но започнахме да говорим глупости...
                    Alles in Ordnung

                    Коментар


                      #25
                      Мисля, че ще е по-добре срядата да не се изложим и да се съберем една солидна групичка, пък да си полафим на по биричка!! Аз например, очаквах малко по-добро представяне от Фиат-групата на 28ми пред Ал. Невски... Но можеби следващият път!
                      Shumi's trainer! /Tipo 1.6 i.e. DOHC 90hp/
                      /Dedra 1.8 i.e./

                      Коментар


                        #26
                        Здрвейте, аз си имам фиатка от няколко дни и оттогава се ровя в тоя форум. Простете моето невежество, ама къде е това ЕКО. Ако мога ще дойда. Предварително благодаря за информацията.
                        Bravo 1.6 16V '97

                        Коментар


                          #27
                          bobi_23 написа:
                          Здрвейте, аз си имам фиатка от няколко дни и оттогава се ровя в тоя форум. Простете моето невежество, ама къде е това ЕКО. Ако мога ще дойда. Предварително благодаря за информацията.
                          http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1013

                          Коментар


                            #28
                            За съжаление тази сряда ще пропусна

                            Коментар


                              #29
                              Mitko написа:
                              Пичове, ще съм без колата та не знам как ще се познаваме. Да пиша ли пак телефона си?
                              Споко, по колите ще да е Аз съм с циганска ланча
                              Браво 1.9JTD 2000г.

                              Коментар


                                #30
                                Само моля ако си тръгвате преди 21:00 кажете на сервитьорите къде сте се преместили, че ако позакъснея като предния път да ви намеря някъде все пак.
                                минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                                Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                                Коментар

                                Working...
                                X