Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за среща на Рилския Манастир.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за среща на Рилския Манастир.

    Колеги, предложението е следното: да се организираме и да направим една срещичка на Рилския манастир към края на следващия месец (последния уикенд- 25-26.08.2007 г.).Условията са следните: Къмпинг с бунгала и места за палатки.Къмпингът разполага с общ санитарен възел( баня и тоалетна).Бунгалата са с две легла- цена 15 лева за бунгало.Място за палатка-10 лева.Има и кръчма,цените са много прилични: 0.80лв-кюфте или кебапче,1.00лв-пиринското,толкова и колата.За момента съм запазил 5 бунгала,до края на седмицата е крайния срок за резервации.Телефон : 0883309284Ето и снимки:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=156040
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    #2
    аз съм за , но не е ли по-добре да го направик към края на септември ,че много горещо сега!
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      Именно. Може пък някой да спи на палатка.
      Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
      Трезвен ТУК не пиша!
      Un Italiano Vero

      Коментар


        #4
        soulkeeper написа:
        аз съм за , но не е ли по-добре да го направик към края на септември ,че много горещо сега!
        На Рилския манастир сега е ЕКСТРА! Високо и хладно!А на Партизанска (пардон Кирилова) поляна е едно от най-разкошните места за пикник в цяла България...Миро, за кои бунгала става въпрос? И преди или след манастира са?
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Ценно предложение! Вадя календара и почвам да смятам! Леле, само не знам как ще спи тоя, който се падне в бунгалото, дето леглото му е на тавана! Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            Колеги, заради нулевият интерес анулирах резервациите.Моля модераторите да преместят темата в коша. Благодаря.
            Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
            Трезвен ТУК не пиша!
            Un Italiano Vero

            Коментар


              #7
              Май трябваше да звъннеш по един телефон на повечето ... Нямаше да откажат. А за коша сигурен ли си? Все пак си е добро инфо и мисля да стои.
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #8
                О.К.Нека си стои. Все пак можем да се съберем и без резервация, но ще има място само за палатките. Иначе за телефоните, няма смисъл. Форума е за това. Ако имате предложения за друга дата няма проблем, отново ще се разходя до там.
                Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                Трезвен ТУК не пиша!
                Un Italiano Vero

                Коментар


                  #9
                  До кога можем да резервиртаме бунгала? Или вече е късно ?!
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    #10
                    Много сме несериозни! Като че ли ни кара да орем и да копаем! Kilar, извинявам се (работа, знайш...).
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      Аз в последно време съм несериозен посетител откъдето и да го погледнеш. Но пък станах къмпингар! И предложението откровенно ме КЕФИ! Аз съм на палатка, то се знае, така че една палатка, с един сериозен къмпингар в нея имате от мен. Възможно е да се навият и други, то има време. Киларе, ако големия фиатски дух повели, синовете на великата марка ще се съберат пак на горско пътешествие
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар

                      Working...
                      X