Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки от "Покана за "July morning" в Тюленов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимки от "Покана за "July morning" в Тюленов

    ...морето е луда работа, особенно в съчетание не само с изгряващото юлско слънце, но и с изгряващата среднощ пълна и луда луна......трябва да ви кажа, че от цялото мероприятие, това най-много ме впечатли.....изгря точно от към морето, беше пълна, огромна, червеникаво-кафява......откачено-луда гледка.....направо ни се подкосиха краката..........за съжаление, както винаги, клуба бе частично сериозен от към заявените посещения , но го отдавам на твърде късният час, в който чуковете на MANOWAR затрещяха в Каварна......някой се прибраха в 4 без нещо......добре че бях разпространил темата в доста форуми, та все пак се посъбрахме достатъчно народ, макар само с двама представители на нашият клуб.....като стана дума "- Петре, страхотна палатка, още ми текат очите... "Ето и малко снимков материал, за по любопитните - линк:...Джулай ивнинг и морнинг в Тюленово...!

    #2
    Извинения от мен! Ако зависеше изцяло от мен сигурно щяхме да сме заедно. Но след гласуване компанията реши друго. Главно защото задължително трябваше д се минава през Приморско, да качваме хора. Другата причина беше концерта...Ние бяхме малко след Варвара и също изкарахме подобаващо. Много късно стигнахме, даже едвам станахме за изгрева и даже за снимки забравихме
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Следва онагледен материал и от менНевероятно изживяване, голям кеф и всичко най! Въпреки че пристигнахме наистина към 23:00, ако не и по-късно, пак беше много хубаво. Колегата Aveo оказа съдеиствие за намирането на базовия лагер, понеже баш накрая както се очаква можеше и да се блъснем в лагера, ма пак нямаше да го видим и се затрихме няколкостотин метра по-натам... И след кратка комуникация по телефона по тъмното мрачно поле: " - Бе видим една кола дет са спря някъде там - Айде, аз мигам на къси-дълги, виждаш ли аз ли съм дето виждаш това? - А-а-а, ти си, айде, аз пускам аварийките, следвай ги! "се намерихме и почнахме бирата Доста яко е, когато някой в тъмното те насочва, след това затваряте телефона и изведнъж на средата на тъмното и равното започва да мига тихичко и равномерно нещо, което знаещ че е твоя знак А колкото до палатката Aveo, не че искам да те дразна допълнително, но вчера на разтоварване ми се наби етикета на очи. Наща хралупка е 4.2 кг

      Коментар


        #4
        Като гледам снимките още повече ме хваща яд, че не успях да дойда. Пробвах се на другия ден, но вече бяхте тръгнали - чухме се около 11часа.
        FIAT Marea 1.9TD Weekend

        Коментар


          #5
          bubachko написа:
          ....Следва онагледен материал и от мен........
          ...мноо са извинявам, ама де ти е онагледеният материал, до са са зверих, нищо не видях, освен аватари и подписи разни..... ....аре бе фотосите бе....

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              http://www.standartnews.com/bg/artic...article=194268Ще си изям т......те от яд, че не съм бил там!Лудница - направо нямам думи!!!!!!!!!!!Е така се печелят фенове!!!!!!!!!!Преди малко един присъствал приятел ми разправя какво е било - едвам говореше..., ама направо със страхопочитание.
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                А на мен как ми се идваше... само че точно тогава отпраших в обратна посока, заради брат ми, чак до Царево. Мислехме да тръгнем за към вас, но се събираха доста километри (около 300 в едната посока), а камъните в джобовете бяха силно намалели, така че се отказахме... Следващия път няма нищо да казвам преди да дойда...

                Коментар


                  #9
                  ...гледайте какво става тука...:

                  Коментар


                    #10
                    Луната е супер!!!!Само не ми е ясно, това между колите въдици ли са, и ако да - какво ловят - полски мишки ли??? Не се вижда водоем?!?

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      ..... Не се вижда водоем?!?....
                      ....цяло море бре Деяне.....

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        Луната е супер!!!!Само не ми е ясно, това между колите въдици ли са, и ако да - какво ловят - полски мишки ли??? Не се вижда водоем?!?
                        Че морето малък водоем ли е?!
                        FIAT Marea 1.9TD Weekend

                        Коментар

                        Working...
                        X