Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки от срещата във Варна на 24.06.2007.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимки от срещата във Варна на 24.06.2007.

    Снимки от първата част на срещата на морска гара.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146952
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    #2
    То убу на морска гара, ма я са да си признаят кои бяха с фиати на масата от форума или само ние с колегата //// и жената отсрамихме клуба на по бира, цаца и картофки Аз даже от 17:30 кацнах там, понеже бях на плаж, запазих и масата от предната среща, ма на... Додоха колегите от другте италиански клубове и се преместихме да пийм при тех, понеже не ги познавам и си организираха друга голяма софра

    Коментар


      #3
      bubachko написа:
      То убу на морска гара, ма я са да си признаят кои бяха с фиати на масата от форума или само ние с колегата //// и жената отсрамихме клуба на по бира, цаца и картофки Аз даже от 17:30 кацнах там, понеже бях на плаж, запазих и масата от предната среща, ма на... Додоха колегите от другте италиански клубове и се преместихме да пийм при тех, понеже не ги познавам и си организираха друга голяма софра
      Еми като не се обаждаш,така е!И аз бях там и NIGHT^WALKER беше там и други колеги с ФИАТи

      Коментар


        #4
        Е-е-е-е, виноват Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 , ма като ми беше втора среща само... Та само //// познавах, другите дето ги знам (или поне по лице) не дойдоха и... седяхме си тримцата в ъгъла, на края на масичката и си пихме кротко... та после и си останахме сами, че нещо всички много изведнъж станаха и си тръгнаха... Ма другия път няма да се скатавам толко срамежливо...

        Коментар

        Working...
        X