Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италфест 2007 очаква ли се.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Италфест 2007 очаква ли се.

    Ще има ли такова мероприятие колеги и вероятна дата.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Риторичен въпрос колега.Очаквана дата края на септември.Има още доста време до тогава
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #3
      pr_00f написа:
      Риторичен въпрос колега.Очаквана дата края на септември.Има още доста време до тогава
      Е тоа път ако не дойда трябва да ме линчувате..... Бахти тъпата работа дето я работя. Все не мога
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        И аз се надявам да пристигна тоя път :D

        Коментар


          #5
          q

          живи и здрави дано този път да се видим.А няма ли да се съберем по-рано ние?
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар


            #6
            ами аз от месец вече се опитвам да направя нещо, пуснах две теми за някакво събиране....ама нищоhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...=13805дано все пак да се организира нещо....... дори и колежката от Търново пусна снимки, ама никакъв интерес....и ние отидохме до там видяхме се качихме снимки.....дори сме готови пак да се метнем до там
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              Колеги, нека малко се уталожат страстите.. и веднага ще почнем организация за национална среща, която според мен трябва да комбинираме и с основаването на клуб, избор на УС и прочие....А ниския интерес е просто от кофтито съвпадение на тия истории с форума... Така поне мисля аз.
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                ...............И дано да разберем новините около клуба на срещата този път, а не от постваните теми....... както стана предния път........
                Croma 2.0 ie
                www.italcars.org

                Коментар


                  #9
                  hi

                  и аз имам голям мерак да дойда такмо дотогава ще ми е готово фиатчето стига разбира се да приемате ПОЛСКИ съименици :D
                  Yuo really are my ECSTAZY my real life fantasy

                  Коментар


                    #10
                    Re: hi

                    Marrakech написа:
                    и аз имам голям мерак да дойда такмо дотогава ще ми е готово фиатчето стига разбирасе да приемате ПОЛСКИ съименици :D
                    Ако не приемат ще си направим една полска среща

                    Коментар


                      #11
                      Re: hi

                      Marrakech написа:
                      и аз имам голям мерак да дойда тъкмо дотогава ще ми е готово фиатчето стига разбира се да приемате ПОЛСКИ съименици :D
                      Italfest-а се организира от клуба на Alfa Romeo: http://alfaromeo-bg.com/?Section=2 http://clubalfaromeo.com/forum/viewf...d11b3e5bc0e130 Там може да присъства всеки който кара FIAT, Lancia или Alfa Romeo. Миналата година имаше и една много добра 126-ка, даже я снимах, а поминалата година също имаше едно синьо 126, така че може да отидеш без притеснение.
                      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                      Търси се..

                      Коментар

                      Working...
                      X