Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Варна ?

    Здравейте, понеже днес ще идвам във Варна и чак утре заминавам - ако се уговорите нещо за среща или нещо от този род - моля звъннете ми да се запозная и с вас ... Първо имам малко работа (ще говоря с един инструктор за кат. В1) и после ще съм свободен ... не че е проблем да пообиколя и да науча горе-долу Варна, но това няма да ми отнеме ден и половина ... Телефона ми е 0885 11 27 26 - Крум. Благодаря ... п.с. Ще съм с баща си със синьо чинкуеченто 0.9 с лети джанти и т н ... или при повече късмет освен тях с учебно чинкуеченто :D

    #2
    за съжаление и двата дена сме доста заети, но все пак сме се заканили да се запознаем с вас, ама в Бургас, че да разтъпчем темпрата, а и малко да си починем на една екскурзийка. Успех с изпита, ако съм разбрал правилно. :D
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      phoenix написа:
      за съжаление и двата дена сме доста заети, но все пак сме се заканили да се запознаем с вас, ама в Бургас, че да разтъпчем темпрата, а и малко да си починем на една екскурзийка. Успех с изпита, ако съм разбрал правилно. :D
      не е изпит Но заради това идване скоро ще има два изпита ... Като само единия от тях ще е теоритичен Записах се за курсове кат. В1 и сега съм много щастлив ... дойдохме, говорихме с човека и се прибрахме ... бяхме във Варна 15-20 минути и пак към Бургас ... горкото чинкуеченто

      Коментар

      Working...
      X