Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВАРНА Снимки от срещата 25.02.2007

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ВАРНА Снимки от срещата 25.02.2007

    клипчеЕстествено за последната снимка винаги се сещам накрая, като си заминат повечето... то даже не се и сещам, подсещат ме
    Alfa Romeo 155 1.8TS

    #2
    Вижте какво, на срещите не боли и наистина е готино, напоследък сме само няколко Фиата, сега и на брат ми Дедрата останалото Алфи. Както върви скоро май ще сменим темпрата с Алфа. Много красиви коли ей.следващата срещата елате повечко хора. Ние като едни туристи, най много да се метнем и до някоя среша в Бургас, че то колата ако не я караш се сърди , а и там срещите като гледаме са все 3-4 коли, малко помощ от северното черноморие, а и да видим на Веско машината
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      евала колеги :D
      Mercedes E200 coupe

      Коментар


        #4
        И аз се каних да идвам, но понеже вчера се връщах от Търново и се позабавих малко.Другият път ще се постарая да се отчета :D Може да доведа и жената.
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #5
          еми айде де, то винаги май само аз съм с жена, а останалите с коли......ама хубаво е и жени да има. иначе става малко като среща на курса ми от Механото (ДВГ)....28 коча всеки за болчета и карбуратори говори ужас
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            аз съм нов в клуба,но на следващата среща и аз ще дойда
            кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
            кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

            Коментар


              #7
              Еее колеги с коли сте и всички бира пиете
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                Abarth. написа:
                Еее колеги с коли сте и всички бира пиете
                Е,айде сега, прекаленият светец и богу не е драг :D
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  До две бири може! На който не му понася или се притеснява, цъка кафенце или сокче!

                  Коментар


                    #10
                    beer написа:
                    До две бири може! На който не му понася или се притеснява, цъка кафенце или сокче!
                    Абе незнам,ама на младите шофьори и 0.00001 да покаже,чао книжка
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #11
                      Abarth. написа:
                      beer написа:
                      До две бири може! На който не му понася или се притеснява, цъка кафенце или сокче!
                      Абе незнам,ама на младите шофьори и 0.00001 да покаже,чао книжка
                      И така трябва На мен две бири ми ги отчита 0.2 пък ако ги пия както в случея за два три часа-нищо не ми показва!Та затова всеки сам си прави сметката какво може и какво не!

                      Коментар


                        #12
                        кои се броят за млади шофьори и в сила ли е вече това 0.1? защото до сега 1 малък джин не съм си го спестявала
                        Fiat Tempra, 1.6, 1991

                        Коментар


                          #13
                          Младите шофьори сме тези, които сме си получили книжките преди по-малко от 2 години. И допустимите промили за нас са 0,2. :D
                          Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                          www.fiat-bg.org/forum

                          Коментар

                          Working...
                          X