Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италфест 2017 - 30.09.2017 - гр. Раковски

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Хахаххаха. Нз кой ти го е казал, но се е измайтапил с теб, а ти като гледам си закачил
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      #62
      Цитат S_BANKOV написа: Преглед на мнението
      Младежо, мен ще пуснете ли с голфу или ще трябва да обикалям отвън. Че като гледам още дълго ще я лекуваме алфата от главоболие с Васил в диабло.


      ааааааааааааа, да питам и аз ще ме пуснете ли и с моя :D ,че по евтино излиза газ-та да дойда хах
      Golf-овете - ВЪН!
      Ако някой иска да влезе с италианска лимузина, може да го повозя.
      Иначе - пеш!
      Грозните германски каруци нямат място на парада на италианското изящество!
      Казах


      това ли визираш?

      опитваш се да разбеш разговор между хора който отдавна са изяли едно кило сол заедно.
      А сега се опитваш и да го преиначиш, така ли да разбирам?

      ей аман от недоебани киселяци.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #63
        Хахаххаха. Нз кой ти го е казал, но се е измайтапил с теб, а ти като гледам си закачил
        Явно
        this

        Коментар


          #64
          Запомнете ! Негативните коментари не винаги са само хейт . Отново организаторите се покриха и не ми отговарят! Но пак ви казвам , вървим си надолу о тпва е! Ако продалжавате така , ще идват все по-малко коли на алфафеста .. извинявайте на италфеста!

          Коментар


            #65
            https://www.youtube.com/watch?v=Atol9Na-1a0

            Ми екстра сте си изкарали, следващия път ще гледам да засиля групата на фиатите с мойта кочина и да навия един комшия с ланчия, че там нещата са още по рехави
            punto HGT

            Коментар


              #66
              kenguroo написа: Преглед на мнението
              Запомнете ! Негативните коментари не винаги са само хейт . Отново организаторите се покриха и не ми отговарят! Но пак ви казвам , вървим си надолу о тпва е! Ако продалжавате така , ще идват все по-малко коли на алфафеста .. извинявайте на италфеста!
              Както си питах аз ТРИ (3) пъти ще има ли софийска група за тръгване към феста и НИКОЙ не ми отговори, така и сега ще си питаме вероятно същите хора приемат ли отзивите на посетителите, или си пишем тук напразно...

              Коментар


                #67
                Аз съм крайно недоволен щото някой каза ( не помня кой....) изрично ако се мернеш с германския боклук ще те изхвърля ...... от феста а реално аз нямах друга кола понеже фиата беше за съединител и нямаше как да съм с него.А прави изключения за познатите му ......... дето са ГОЛФа на мен се прави на интересен ама нали са му познати и си затваря очите!!!!!
                ТОВА Е
                НАГЛОСТ за мен
                Я?!
                Младежо, традиция си е дошлите с различни от италиански марки да паркират извън пистата (или където е Италфеста). Това съм казал в шеговит разговор.
                Дори Оги, шефа на клуба, беше с Хонда и я беше паркирал извън пистата - което е нормално.

                Както и да е - изпусна да те повозя на лимузината

                Коментар


                  #68
                  Immortal написа: Преглед на мнението
                  Я?!
                  Младежо, традиция си е дошлите с различни от италиански марки да паркират извън пистата (или където е Италфеста). Това съм казал в шеговит разговор.
                  Дори Оги, шефа на клуба, беше с Хонда и я беше паркирал извън пистата - което е нормално.

                  Както и да е - изпусна да те повозя на лимузината
                  Офф колегааааааааааааааааа ,колегааааааааааааа защо така го изкара да ме караш да го мисля така и да се караме само .Да си беше казал така с радост щях да дойде
                  this

                  Коментар


                    #69
                    blue_coconut написа: Преглед на мнението
                    Както си питах аз ТРИ (3) пъти ще има ли софийска група за тръгване към феста и НИКОЙ не ми отговори, така и сега ще си питаме вероятно същите хора приемат ли отзивите на посетителите, или си пишем тук напразно...
                    Колега ако напишеш колко е било хубаво и чудно , ще те чуят, обаче ако нещо си недоволен няма шанс да бъдеш чут! И не на последно място - караш фиат , а не алфа!

                    Коментар


                      #70
                      kenguroo написа: Преглед на мнението
                      Запомнете ! Негативните коментари не винаги са само хейт . Отново организаторите се покриха и не ми отговарят! Но пак ви казвам , вървим си надолу о тпва е! Ако продалжавате така , ще идват все по-малко коли на алфафеста .. извинявайте на италфеста!
                      Само да ти кажа, че бях последно на фест 2014г.
                      На тазгодишния имаше поне 3 пъти по-голяма посещаемост!
                      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                      Коментар


                        #71
                        kenguroo написа: Преглед на мнението
                        Колега ако напишеш колко е било хубаво и чудно , ще те чуят, обаче ако нещо си недоволен няма шанс да бъдеш чут! И не на последно място - караш фиат , а не алфа!
                        Накрая пък насила ще си направя профил в Алфа форума, и ще си копирам двете мнения, които смятам, че са напълно обективни - има по малко от всичко, защото пак казвам, само хубаво няма как да е, да ме извиняват колегите организатори (за които почвам да си мисля, че не могат да четат?!?)

                        Коментар


                          #72
                          blue_coconut написа: Преглед на мнението
                          Накрая пък насила ще си направя профил в Алфа форума, и ще си копирам двете мнения, които смятам, че са напълно обективни - има по малко от всичко, защото пак казвам, само хубаво няма как да е, да ме извиняват колегите организатори (за които почвам да си мисля, че не могат да четат?!?)
                          Четат , но отговарят само на хвалбите! С 2 думи - събор без кИбапчИта , на нива (писта) до която дори и местните незнаят къде е, и за капак организатора идва с хонда! Поздрави на организаторите продължавайте все така напред и нагоре!

                          Коментар


                            #73
                            blue_coconut написа: Преглед на мнението
                            Накрая пък насила ще си направя профил в Алфа форума, и ще си копирам двете мнения, които смятам, че са напълно обективни - има по малко от всичко, защото пак казвам, само хубаво няма как да е, да ме извиняват колегите организатори (за които почвам да си мисля, че не могат да четат?!?)
                            А мен ме неще с голфа
                            this

                            Коментар


                              #74
                              Другата година ако има пак някакво селско събиране идай с голфу смело . Искам да има някакво надяждане, надпиване ,чалга, кючеци ей такива забавления !

                              Коментар


                                #75
                                ами тогава ходи на сбора на Салапица.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X