Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СРЕЩА ЗА ОТПРАЗНУВАНЕ НА ДВЕ ГОДИНИ ФОРУМ [url]www.fiat-bg.org[/url]

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    СРЕЩА ЗА ОТПРАЗНУВАНЕ НА ДВЕ ГОДИНИ ФОРУМ [url]www.fiat-bg.org[/url]

    Колеги, времето наближи, дори рожденият ден тихо и незабелязано мина.. а пуснатите по пуснатите теми за среща за отпразнуването на две годишнината развитието е нулево.В тая връзка пускам сега една анкета, моля кажете какво е вашето мнение за тая среща... дая правим или не, както и за времето и.Аз тази седмица ще бъда във Велинград, ще взема апарата да направя няколко снимки на различни хотели заедно с цените им за да може всеки да вземе своето решение.Бих се наел с организацията, но единствено при условие че се съберат достатъчен брой хора, желаещи да присъстват.Моля, тези от вас които не искат срещата да е във Велинград да посочат друго място, както и тези за които датата 25-26 ноември е неприемвлива, също да посочат дата.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #3
    срещата е добра идея, НО много е далече, според мен трябва да е в центъра на българия(не е задължително да е географския център ) но поне в района......ние преди две седмици бяхме във Велинград, една седмица преди Велинград се наложи да скочим до София за един ден, и малко много ни идва тази екскурзия(не заради километрите, а заради финансовата страна), така че сега сме се оцъклили с парите, дори Темпрата се продава поради тази причина, но няма проблеми да се разходим за една среща, все пак си струва да се видим пак някой хора, приятелството е едно от най ценните неща в наши дни. Ние лично тук намерихме много добри приятели.......от доста градове, но нека да е малко по нататък във времето.
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #4
      Среща-две години форум ФИАТ

      Само за инфо-гласувах за по-нататък,т.к.на тези дати 25-26/11/06 г.почти сигурно няма да съм в BG,а досега не съм пропускал национална среща...Всяка друга дата след тези ме устройва.../Дето се вика-всеки...- от неговата си камбанария.../За мястото -твърдо съм за Велинград !
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #5
        Аз гласувах за по-нататък, за да има време да се организира и общо събрание.

        Коментар


          #6
          doofiat написа:
          Аз гласувах за по-нататък, за да има време да се организира и общо събрание.
          Според мен си прав и това е силен аргумент.Велинград /Юндола/ е красив със снега!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #7
            И аз гласувах за по-нататък, не за друго, а за да има време да се организира Общо събрание на клуба, защото има доста работа за вършене. Ако искаме срещата да е Декември и да се съчетае с Общо събрание трябва да се действа бързо - да се реши какъв ще е неговият дневен ред и да се публикува обявата в ДВ, най-малко един месец преди датата на срещата.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #8
              Честно да си кажа, на мен ми е все едно кога и къде.Само да не се случи така, че да съм на работа (както напоследък взе да се случва за събота и неделя). Иначе не ме притеснява разстоянието, нито парите (като сме най-зле - така да сме! ). Каквото реши мнозинството - ние с жена ми сме там 100%, ако не съм на работа А, и гледайте да не е около 8.декември, че тогава нали знаете как вдигат цените заради студентския празник... а и ще е тарапана от пияни полу-разголени студентки

              Коментар


                #9
                Здравко, струва ми се, че трябва да има 2 анкети - една за времето, и една за мястото. Щото някой ако иска да не е във Велинград и да е по-късно - ще трябва да гласува 2 пъти, пък така няма да е коректно предвид общия брой гласували... Пък и сложи отговори от типа - "все ми е едно къде и кога, аз съм там", че да мога и аз да гласувам

                Коментар


                  #10
                  Конкретизирах малко анкетета и добавих нов възможен отговор.
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #11

                    Коментар


                      #12
                      Велинград е добър вариант, само датата трябва да е съобразена с Общото събрание, а дали някой движи този въпрос?

                      Коментар


                        #13
                        Май не

                        Коментар


                          #14
                          "полу-разголени студентки " :P де де ? :D Аз не знам дали да гласувам , фиата е в бокса !


                          Fiat Punto 96' ..the best caR!

                          Коментар


                            #15
                            за срещата какво стана да ходим

                            какво стана за срещата да ходим щото времето си минава и ще застудее
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар

                            Working...
                            X