Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Две коли които бих искал да реставрирам ако ги намеря

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    гледам и там ама цените обикновенно са доста по-високи а за мен за съжаление това все още е от значение. Като ги гледам тези ретро фиати се сещам как преди 2 год като бях в Белгия ме молеха да им намеря от ония Волги с еленчетата или някоя Варшава - защото за тях това беше върха на ретро гъзарията - пък и с не много пари невероятен ефект. Даже видях една направена Волга направена с по нисък покрив никелирани детайли и джанти със спици - изглеждаше невероятно. Опа май се отклоних от темата...Сори
    The world belongs to those who dare to be first

    Коментар


      #17
      Но все пак ретрото е на мода - и ако някой може да даде инфо за реновиране на ретро автомобил тук в България ще му бъда много благодарен да сподели с нас
      The world belongs to those who dare to be first

      Коментар


        #18
        2fast написа:
        Но все пак ретрото е на мода - и ако някой може да даде инфо за реновиране на ретро автомобил тук в България ще му бъда много благодарен да сподели с нас
        Имаме си чисто нова тема по въпроса с реновирането. Заповядайте там )
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар


          #19
          128 sport coupe

          Здрасти! Ей, не е истина. Не само съм виждал, но и имам такава. Притежавам фиат 128 спорт купе от 1970 г, но нямам никакви документи за нея, кето е сериозен проблем. Откакто я куих - така и си стои, без да мога да я карам и показвам дори. Колата е в отлично състояние, ама нямам никакви документи, а и не знам как мога да се сдобия с такива. Ще съм ти благодарен, ако помогнеш с идея за това, как мога да намеря документи и да легализирам колата. Мерси предварително.

          Коментар


            #20
            поне номера имаш ли ???? или някъкъв документ с който да покажеш че си е твоя и не е крадена... от там в Техно тест да ти напишат че това е тази кола и никоя друга и започваш едно безкрайно ходене по мъките в КАТ но си заслужава
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар


              #21
              Ако си много навитак ето един линк в Европаhttp://cgi.ebay.de/STEYR-FIAT-Topoli...QQcmdZViewItemСамо че бързай че остават 5-6 дни
              Carozzeria Touring, Milano
              Fiat 124 Touring - моята следваща кола

              Коментар

              Working...
              X