Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Измамните реклами в интернет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Измамните реклами в интернет

    Преди време виждах тая реклама в нета, а днеска даже я гледам излиза на банера в форумаhttp://www.energysavingtips-blog.com.../en/Някой има ли представа как се появяват тия реклами в банерите?Няма ли начин да се забранят ако се напише сигнал до Гугъл примерно че е измама?В България изобщо някой контролира ли такива сайтове?Вижда ми се напълно недопустимо такива измами да стоят и да се виждат от хиляди хора и като знам българите колко са наивни кой знае колко хора са им се вързали.Аз лично "поръчах" на няколко пъти тая глупост с идеята поне да ги набутам с разходите за куриер, и като дойде кутията им написах едно красноречиво послание отгоре и казах на куриера да им я върне. Тоя сайт не попада ли под закона за електронна търговия?
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    Що се занимаваш с глупости? Хората са го казали - "като нямаш у главата, имаш у краката". Даже са малко тия реклами, трябва още

    Коментар


      #3
      Не знам дали могат да се забранят (струва ми се невъзможно), но има начин да се блокират и изобщо да не се появяват.Аз ползвам една добавка за браузъра си (Mozilla Firefox) - казва се Adblock Plus. Инсталирах я когато бях с по-слаб нет, да не се бави зареждането. А тя била голямо удобство - виждам само това, което ми трябва, няма никакви евентуални вируси или измамни сайтове.Помня, че имах само един проблем с нея - в сайта на Марица Пловдив беше блокирала обявите за работа, аз се чудех защо само на мен да не се показват, докато не зацепих, че е от добавката. Забраних блокирането само за този сайт и всичко се оправи.
      Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

      FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

      Коментар


        #4
        Колеги, накажете ги не като блокирате всички реклами, а като винаги цъкате на тяхна реклама щом я забележите Така Гугъл ще ги отръска с повече пари, а най-хубавата част е че ще даде и малко от тях на форума

        Коментар

        Working...
        X