Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Насоки за безплатен софтуер за платежни документи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Насоки за безплатен софтуер за платежни документи

    Колеги, във връзка със скорошното ми напускане на работа и поемането на част от моите задължения от колеги, търся добър и безплатен софтуер за писане на платежни нареждания.Програмката трябва да е със база данни за да помни контрагентите!
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    #2
    Покрай мене ползват PIN 6.2. Ако имаш проблем със свалянето й, прати ми на ЛС някаква поща.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #3
      Пробвах по-голямата часто от плявата, намираща се в нета ... Не са подходящи ... те са направени за еднократните месечни плащания към НАП и НОИ.На мен ми трябва нещо подобно на Микроинвест Форм скрипт, но фрий (или кракнато) ... Това в скобите не го четете, ако ви притесняват авторските и сродните им права! Освен това, аз съм си направил шаблони на Уърд и си бачкам така от доста време, но работата с таблици на Уърд си има особености, а колегата е начинаещ юзър в тази област.Благодаря на всички отзовали се, и тук, и на лични ...
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар

      Working...
      X