Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба към колегите от София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба към колегите от София

    Колеги, на 23.07.13 ще ми се наложи кратко, но важно пътуване да София.Молбата ми е, да ме насочите към удобно място за паркиране в близост до ул.Козяк 16.Удобно ще рече да не се налага да си прибирам колата от наказателен паркинг или да ремонтирам гуми, защото съм спрял на "нечие място".Платен паркинг е добра алтернатива.Моля да се има предвид, че сме с инвалиден стол в групата и разстоянията, изминати пеш, не трябва да са големи!Благодаря предварително!
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    #2
    кола

    Там нямаше ли някакви болници и американското посолство ако се поогледаш все ще намериш място там няма зони Само гледаш да не си пред някой вход
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      точно в този район за платен паркинг не се сещам, там паркирането е забранено а и на практика невъзможно, мисля че самото посолство имаше някакъв паркинг но дали е допустим за посетители не мога да ти отговоря. Варианта за който се сещам е оставиш пасажерите там и да паркираш някъде пред блок 17, като там паркират по цялата гората по Вапцаров там където се събира с Козяк. Пеш е около 3 минути. Болница Лозенец също трябва да има паркинг. Другия най близък варинт за платен паркиг е централата на Петрол на светофара на Вапцаров и Черни връх. Паркинга пред Кемпински също е вариант но е по далече.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Аз живея в района - платен паркинг има на завод Витоша (на бул. Черни връх между Хладилника и Кошарите). Но и сега е отпускарско време и между блоковете би имало място.
        F31 BMW 320d

        Коментар


          #5
          Почти съм сигурен, че паркинга на Петрол е само за техни служители, а този зад завод Витоша работи. Друг вариант - веднага след Петрол, посока центъра, първия блок вдясно. Почти винаги има местенце. Има после малко вървене, но няма по-близко май.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #6
            Паркинг платен има на кръстовището на Козяк с Джеймс Баучер - до Хепи. Солен е обаче - 3 лв/час.Около него се паркира безплатно и НИКОГА не съм виждал паяк - то не е и забранено.Колата ми по цял ден е стояла там от февруари насам.Безплатно се паркира и по бул.Джеймс Баучер в този район.Говорим за разстояние от 280 м от указаното място.КАРТАт.А - Козяк 16т.В - място за паркиранеП.С. - Като сте с инвалиден стол (сега прочетох) - спираш някъде близо до посолството, сваляш останалите заедно със стола, и закарваш колата сам до мястото за паркиране. После по обратния път.Второ място за паркиране - буферния паркинг на метрото. Там е евтино. 1 лв на час, ако не пътуваш с метрото.Намира се тук. (зелената стрелка).

            Коментар


              #7
              И аз подкрепям за паркинга на метрото. Че в Лозенец не обичат много "селяни" и по добре така че не е ясно кой може да ти се ядоса, че и без това там паркирането в района е много зор работа.
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар


                #8
                Е това последното пък изобщо не е вярно. Моята кола е с регистрация У, всичките коли на фирмата са с регистрация В, никога не сме имали какъвто и да е проблем,Ако пристигнете преди 8 часа, в района зад Хепи (първото място, което посочих) има предостатъчно места за паркиране безплатно. След 8 местата се заемат от работещите в офидите наоколо, но пак се намира място, макар и по-трудно.Жалко, че не съм там сега, да го посрещна Андро.

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Е това последното пък изобщо не е вярно. Моята кола е с регистрация У, всичките коли на фирмата са с регистрация В, никога не сме имали какъвто и да е проблем,Ако пристигнете преди 8 часа, в района зад Хепи (първото място, което посочих) има предостатъчно места за паркиране безплатно. След 8 местата се заемат от работещите в офидите наоколо, но пак се намира място, макар и по-трудно.Жалко, че не съм там сега, да го посрещна Андро.
                  Става въпрос за 23.07 ... Няма ли да си в София по това време?И ориентировъчния час на пристигане е около 13:00 ... готино, а?
                  I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                  Коментар


                    #10
                    По проф. д-р Желязко Христов от лявата страна винаги има паркирали коли и не съм виждал още да вдигат с паяк.
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар


                      #11
                      Лично аз преди месец бях паркирал на ул. Козяк, точно след пресечката с Елин връх, вдясно.Никакви проблеми.В триъгълника между Козяк и д-р Желязко Христов също е паркинг, неофициален, ама явно заради сенките беше натъпкано.Места имаше много за паркиране и по самата Козяк, преди да се стигне до посолството - не повече от 200-300 метра вървене - пред последните блокове.Аз като ходих беше сутринта на 6.06 и имаше места доволно.Предполагам в края на юни ще е съвсем спокойно - все пак софиянци ще са си по родните места
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #12
                        На уличката пред блоковете 111 и 112 има свободно място за паркиране

                        Коментар


                          #13
                          avvasilev написа:
                          Става въпрос за 23.07 ... Няма ли да си в София по това време?И ориентировъчния час на пристигане е около 13:00 ... готино, а?
                          Няма, за хубаво или лошо.

                          Коментар

                          Working...
                          X