Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся авто-морга или човек продаващ коли на части.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся авто-морга или човек продаващ коли на части.

    Здравейте колеги, имам Фиат Марея 1,6 16V 1999г. Възнамерявам да бягам за Англия, но ми трябват парички. Някой знае ли автоморга на която бих могъл да я дам на добра цена. Питам за автоморга, защото данъка й не е плащан 2 години и ако реша да я продавам на човек ще трябва първо да оправя него. Идеята ми е ако мога да я дам някъде и да си сваля номерата, а евентуално догодина да я бракувам. Мога да дам повече инфо и снимки на колата, но това ще е към края на седмицата като се прибера в Нова Загора.
    Fiat Marea 1,6/16V 1999г.

    #2
    По моргите повече от 400 лв никой няма да ти даде.А иначе ако имаш купувач - като ти даде парите - ще имаш пари да оправиш данъците (едва ли са толкова много - за 2 години да са 200 лв) и ще ти останат повече пари.А ще я прехвърлите на другия ден, не е толкова фатално.

    Коментар


      #3
      Явно все пак ще трябва да й търся купувач, искаше ми се някаква по-бърза процедура
      Fiat Marea 1,6/16V 1999г.

      Коментар


        #4
        Така или иначе ще трябва да платиш данъците,даже и да я бракуваш.Искат бележка от данъчното в КАТ.
        PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
        Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

        Коментар


          #5
          secam написа:
          Явно все пак ще трябва да й търся купувач, искаше ми се някаква по-бърза процедура
          Пусни снимики на колата.Ще ти намеря купувач, ако не се олееш в цената
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Слав написа:
            secam написа:
            Явно все пак ще трябва да й търся купувач, искаше ми се някаква по-бърза процедура
            Пусни снимики на колата.Ще ти намеря купувач, ако не се олееш в цената
            В Петък се прибирам и веднага ще кача снимки и подробно ще опиша състоянието й.
            Fiat Marea 1,6/16V 1999г.

            Коментар

            Working...
            X