Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за един ръчен часовник.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за един ръчен часовник.

    Здравейте колеги,един мой познат от англия ми изпрати 2 ръчни часовника Hublot Big Bang, реших че единия мога да го продам обаче в Ebay излизат най-различни като модели и цена,и не мога да се ориентирам каква цена да обява за моя,100% оригинален е.Въпроса ми е къде мога да го продам и колко пари мога да му взема.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .


    #2
    Мога да те изпратя при мой човек за оценка.Ако те интересува на ЛС.
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #3
      А дали е оригинален наистина? В официалния сайт не видях такъв с такива разноцветни камъчета.http://www.hublot.com/
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #4
        Да 100% е оригинален. Този който ми го изпрати е добър приятел с оправителя на магазините за часовници в Англия. А тези камъчета може да са по поръчка понеже бяха за подарък на мойта приятелка и маика и. Бих го попитал и него по колко вървят ама някси няма да е удобно като ги е изпратил за подарък,пък ние да ги продадем. Капиш
        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
        .

        Коментар


          #5
          Моето мнение е че не е оригинален. Не мисля, че оригиналния производител би си позволил да постави имитационни, неработещи малки циферблати - абсурд! 100% е реплика. Разгледай в продавалника часовниците в ценовия диапазон 20-30 лв. - може и там да го предлагат.

          Коментар


            #6
            =Rudi= написа:
            Моето мнение е че не е оригинален. Не мисля, че оригиналния производител би си позволил да постави имитационни, неработещи малки циферблати - абсурд! 100% е реплика. Разгледай в продавалника часовниците в ценовия диапазон 20-30 лв. - може и там да го предлагат.
            Малките циферблати работят и 3 те !
            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
            .

            Коментар


              #7
              На трите снимки са в едно и също положение. Ако няма някакъв документ, доказващ произхода, лично за мен са еднакви с тези, чисто нови, но с различен цвят:http://prodavalnik.com/strahoten-cha...lika-i16723729

              Коментар


                #8
                Без да се засягаш, ама като гледам четирицифрените цени минимум на тези чоасовници, 100% е реплика.
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #9
                  И двете снимки са направени днес.Тва за репликата си е твое мнение,аз знам от къде идват на 100%.
                  Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                  И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                  .

                  Коментар


                    #10
                    ele написа:
                    Без да се засягаш, ама като гледам четирицифрените цени минимум на тези чоасовници, 100% е реплика.
                    Не не се засягам,просто "човекът"-така да го наречем,Е строителен магнат в англия + това има верига магазини в българия,и както казах по горе е близък приятел с оправител на марката в англия...а колкото до цената тва за него са пари за семки.
                    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                    .

                    Коментар


                      #11
                      Е като знаеш го пускай за 20 хилки и да се похвалиш като го продадеш.
                      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                      Коментар


                        #12
                        Прав си - лично мое мнение. Приеми го като репетиция за диалог с бъдещ купувач. Не го ти спестявам, а се надявам да ти е полезно при продажбата им, защото както сме залети отвсякъде с ментета, направо не знаеш какво държиш в ръцете си.

                        Коментар


                          #13
                          style34 написа:
                          Е като знаеш го пускай за 20 хилки и да се похвалиш като го продадеш.
                          Виж са,аз търсех някво мнение по въроса който съм задал.А не секи тука да разправя реплика реплика, то веднага като го хванеш и се забелязват малките детаили колко качествено са направени а не като линковете отгоре дето сте ги пратили там веднага се вижда как целия корпус е направен на преса. Най-доброто мнение е на Veselin Човека си ми каза къде да отида да го оценят.
                          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                          .

                          Коментар


                            #14
                            Е да де, нали питаш цена. Аз се изненадвам, че всеки втори във форума няма часовник Hubolt... Айде, на мен не ми харесват ама другите??? Шегичка не се засягай, но колегата горе е прав - всяка една такава стока има със себе си сертификати, серийни номера и други документи доказващи автентичност.
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              #15
                              style34 написа:
                              Е да де, нали питаш цена. Аз се изненадвам, че всеки втори във форума няма часовник Hubolt... Айде, на мен не ми харесват ама другите??? Шегичка не се засягай, но колегата горе е прав - всяка една такава стока има със себе си сертификати, серийни номера и други документи доказващи автентичност.
                              Е да де ясно съгласен съм за сертификатите.Аз тва щях да го питам още като ги донесе...ама не стига че са им подарък а аз за сертификати да го питам,може би щеше да се засегне
                              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                              .

                              Коментар

                              Working...
                              X