Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Допълнителни доходи в кризата

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Допълнителни доходи в кризата

    Здравейте колеги, тъй като на никой не му стигат парите в днешните тежки времена та да ви попитам за различните идеи, които имате за докарване на допълнителни парички към семейния бюджет

    #2
    Кражби и измами.п.с. и пак не мога да си купя последния модел на Mercedes Benz
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Като видях заглавието, помислих че колегата ще даде конкретни предложения, а той нас ни пита. Аз ако можех да измисля някаква схема за допълнителни доходи, нямаше да пиша тук, а щях да съм на някой тропически остров на срещата на Ламборгини форума
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        Е, то колегата може да иска да опипа почвата и след това да ни зарадва с невероятната възможност, която е открил, като цъка на реклами, или нещо от сорта. Само да видим в кое мнение ще се появи линкът за регистрация с реферал - неговият акаунт.

        Коментар


          #5
          Е то и да съм измислил нещо не бих го казал нали знаете :D

          Коментар


            #6
            benny89 написа:
            Е то и да съм измислил нещо не бих го казал нали знаете :D
            А защо очакваш другите да ти кажат? И все пак, потърси си втора работа и ето ти допълнителни доходи.
            Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
            Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

            Коментар


              #7
              Двa декaрa зеленчуковa грaдинa .Освен товa пестиш от фитнес и солaриум зa женaтa.
              FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

              Коментар


                #8
                Избори
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  #9
                  Продаваш стилото, купуваш нещо за 1/3 от цената му и хоп ей ти малко пари...Точно линк с реклами очаквах в темата, ама цъ, няма Иначе идеи бол - да продаваш царевица/сладолед/семки/душата си...Бе как върви да наемеш една машина за царевица или сладолед и какви документи се искат?
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    M5kov написа:
                    ...Иначе идеи бол - да продаваш царевица/сладолед/семки/душата си...Бе как върви да наемеш една машина за царевица или сладолед и какви документи се искат?
                    или задника А тоя бизнес със царевицата и сладоледа го забрави, обречен си на фалит в него. Рибар с малко дете ще продава царевица и сладолед, да бе да.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Добре го каза, не се бях замислил
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #12
                        Милионер пита друг милионер-Занеш ли честен начин да направиш милион?-Не, а ти?
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          #13
                          benny89 написа:
                          Е то и да съм измислил нещо не бих го казал нали знаете :D
                          Добър завършек на тази иначе изключително полезна тема.

                          Коментар

                          Working...
                          X