Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НОВА КАМПАНИЯ В ПОДКРЕПА НА ДОНОРСТВОТО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    НОВА КАМПАНИЯ В ПОДКРЕПА НА ДОНОРСТВОТО

    Колеги пациентските организации в България./,,Асоциация на Пациентите с Бъбречни Заболявания и приятели
    Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
    Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

    #2
    Е, чак пък да я заключват... Просто хората са много далеч от тези проблеми. Всеки се мисли за безсмъртен и че не се отнася за него. Докато не му се случи. На него или на негов близък.Желая успех на кампанията!
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #3
      http://bgdonor.com/
      Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
      Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

      Коментар


        #4
        Каква е процедурата да декларираш, че искаш да дариш органите си след смъртта?Не ми се рови да чета безбройни материали, затова питам.
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          #5
          Според мен, единствено можеш да декларираш, че Не желаеш да дариш органите си(за справка - синята здравноосигурителна книжка).
          Fiat Ulysse 2.0 JTD S (16V) 01.2001г.
          Opel Vectra A 01.1992г. - ЕХ

          Коментар


            #6
            kamtosh написа:
            Според мен, единствено можеш да декларираш, че Не желаеш да дариш органите си(за справка - синята здравноосигурителна книжка).
            Точно така е за съжаление.Но ще се изискат някои законови промени.Обикновенно се питат роднините,а в 90 процента от случаите те отказват.
            Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
            Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

            Коментар


              #7
              Да де, това имах предвид. Ся ако речем, че взема да се гътна, майка ми ще трябва да решава какво да се прави с органите ми, а тя 100% ще откаже.Искам някъде черно на бяло да декларирам ясната си воля, че искам органите ми да бъдат дарени!
              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
              Ванга

              Коментар


                #8
                Няма как да го направиш!!! Затова ИАТ и Пациентските организации ще искат законови промени по въпроса.Ще се иска и въвеждане възможността за кръстосано донорство.
                Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                Коментар

                Working...
                X