Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Първи срещи с Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    При мен историята е следната.Имах жигула 1,2.И след известно време започнах да се заглеждам по други автомобили.Отначало се баях напътил към Волво или БМВ. Но като започнах да обикалям по авто къщите да гледам за тези автомобили нищо не ми хареса. И като видях бравата си в една авто къща разбрах ,че ще е тя. И така от близо три години съм с фият брава.
    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

    Коментар


      #17
      От кога я чакам тая тема,въпреки че повечето знаят историята ми с така наречените железни гоуфове.След прибиране от морето с гоуфо и още 4 човека на 20-тина километра след Бургас пропуши и се запали насред пътя с все багажа ни изгоря гадината.Станах за смях пред хората.Чак телевизия Скат дойдоха да снимат.От тогава се зарекох немска каска повече йок.И така вече 3 бравота и над стотици хиляди километри още са ми здрави бъбреците де.Сега съм с луксозното изпълнение на Фиатгруп наречено Либра,но съм си фиат отвсякъде.Е ишп едното браво стои още и майка ми го разкарва всеки ден.И така до днес.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        #18
        sharpradi написа:
        При мен историята е следната.Имах жигула 1,2.И след известно време започнах да се заглеждам по други автомобили.Отначало се баях напътил към Волво или БМВ. Но като започнах да обикалям по авто къщите да гледам за тези автомобили нищо не ми хареса. И като видях бравата си в една авто къща разбрах ,че ще е тя. И така от близо три години съм с фият брава.
        Моята среща е следната, след появата на въпросната брава срещнах моя любим с който съм и до днес. И днес продължавам да се возя на’’ Сега съм с луксозното изпълнение на Фиатгруп наречено Либра,но съм си фиат отвсякъде’’- popara801

        Коментар

        Working...
        X