Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба към някой колега с мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба към някой колега с мареа

    с пича killertoon има вероятност да сменяме брониите и т.н. Та ми трябва някой колега с мареа да видя дали бронята ще пасне на бравото не казвам да ги сваляме, а да ги премерим/огледаме само. Мнооого ще черпя ако има човек с малко свободно време...Или пък, ако някой го е правил до сега да сподели.

    #2
    Здрасти колега!Аз сум на разположение да разгледаш,огледаш и т.н. В Люлин съм!Ако искаш заповядай! 0896169690 - Румен! При мене е от Браво/Брава незнам точно!

    Коментар


      #3
      Ок, колега. ако се разберем с пича ще звънна да видя, но си мисля, че ще пасне (и дано) защото съм виждал брония на мареа на браво или поне така си мисля

      Коментар


        #4
        Нали ти казвам,че и мойта не е от мареа!Когато се разберете само чукнете за да знам и аз да се организирам,по принцип съм почивка ма знае ли човек какво може да се случи?! :D Успех!

        Коментар


          #5
          bscsystem написа:
          Ок, колега. ако се разберем с пича ще звънна да видя, но си мисля, че ще пасне (и дано) защото съм виждал брония на мареа на браво или поне така си мисля
          не искам да те отчайвам, но 20кл. браво е с 30мм. по широко отпред, а предната му част е 1/1 с тази на марея! все пак пробвай, може да измислиш нещо!п.п. ако ти е по близо аз съм в центъра, няма проблем да видиш за какво става въпрос! успех!
          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

          Коментар


            #6
            Чакай са, че нещо немога да те разбера. Казваш, че караш мареа с броня от браво или брава ли ?

            Коментар


              #7
              toko написа:
              bscsystem написа:
              Ок, колега. ако се разберем с пича ще звънна да видя, но си мисля, че ще пасне (и дано) защото съм виждал брония на мареа на браво или поне така си мисля
              не искам да те отчайвам, но 20кл. браво е с 30мм. по широко отпред, а предната му част е 1/1 с тази на марея! все пак пробвай, може да измислиш нещо!п.п. ако ти е по близо аз съм в центъра, няма проблем да видиш за какво става въпрос! успех!
              Ти с Мареа ли си ?Казвайте, кой с каква кола е, че се обърках вече.Виждал съм браво с ето такава броня в София!http://www.autobaselli.it/60328/BBMa...-w-01-ant3.jpg

              Коментар


                #8
                bscsystem написа:
                toko написа:
                bscsystem написа:
                Ок, колега. ако се разберем с пича ще звънна да видя, но си мисля, че ще пасне (и дано) защото съм виждал брония на мареа на браво или поне така си мисля
                не искам да те отчайвам, но 20кл. браво е с 30мм. по широко отпред, а предната му част е 1/1 с тази на марея! все пак пробвай, може да измислиш нещо!п.п. ако ти е по близо аз съм в центъра, няма проблем да видиш за какво става въпрос! успех!
                Ти с Мареа ли си ?Казваите, кой с каква кола е, че се обърках вече.Виждал съм браво с ето такава брония в София!http://www.autobaselli.it/60328/BBMa...-w-01-ant3.jpg
                да де.. за това говоря.. има някой с хгт-та си правят оптика на марея /фарове и броня/. аз съм с браво 20кл., дори ще ти прикача снимка на мойта броня, та сам да потърсиш рзаликата /1-на е!/ :Dп.п. видях че си от подуяне.. иво, бадубата, брат му ники живи ли са тея индивиди?
                Прикачени файлове
                "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                Коментар


                  #9
                  Хъммм....... като гледам снимките дадени от колегата май-май съм се заблудил нещо?!?Но както и да е де може да се види най малкото!

                  Коментар


                    #10
                    toko: Искаш да кажеш, че браво HGT е по различно от Браво 1,4 12v в предницата и че на мойто няма да мога да сложа брония на мареа? Твойта брония се различава от тая на снимката дето съм дал аз .... малко, но се различава.

                    Коментар


                      #11
                      bscsystem написа:
                      toko: Искаш да кажеш, че браво HGT е по различно от Браво 1,4 12v в предницата и че на мойто няма да мога да сложа брония на мареа? Твойта брония се различава от тая на снимката дето съм дал аз .... малко, но се различава.
                      да на хгт е с около 30мм по широка предната следа и май с 100мм задната. ако имаш книгата на колата или ако влезнеш в сайт със спецификации на коли ще видиш сам. а разликата е, че на бравото има още една "секция" отдолу на бронята, т.е. е малко по ниска.пак ти казвам премери и помисли, може да има някакъв вариант и за твойто браво. аз съм се интересувал за хгт-то и знам че пасват дори и щифтовете, но за мен е все едно да махна праговете или спойлера!
                      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                      Коментар


                        #12
                        Доколкото аз знам от мареа става само на HGT, но не пречи да погледнеш преди това.
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #13
                          Ок, мерси ще погледна, ако някой иска нека премести темата в тунинг.

                          Коментар


                            #14
                            Добре де, ама аз не мога да разбера следното:На Бравото дори и да му стане тази броня няма ли да му е студено зимата.... с тия големи отвори ХГТ-то просто трябва да се охлажда повече според мен.
                            Bravo 1.6 16v

                            Коментар


                              #15
                              Аз доколкото знам разликата между Мареа и обикновено Браво е само в калниците макар че съм виждал и Браво (не ХГТ) с неговите си калници и броня от Мареа общо взето "шантава работа" :D Неска си купих нова обикновена броня за Брава и също като когегата пуснал темата се колебаех за броня от Мареа , но се отказах по простата причина че халогените и захващането им (стойките) не отговарят (със сигурност) и реших да не си усложнявам живота

                              Коментар

                              Working...
                              X