Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

я аз да питам !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    я аз да питам !

    Логана нещо се изгуби ,а той уж е важна част от ненужната тема- Хрониките на смъртта !!Не че ми пука дали ще я има или не ,но все пак трябва някакъв контрол да има над нея !А колегата goofiat тъй или иначе му е на сърцето ,може да го направите главен отговорник ! А може би е редно още веднъж да се обсъди премахването на тая тема !
    фиатче Браво 2.0

    #2
    Ами не виждам смисъл да се коментира дали да, дали не.. даже анкета се пуска.. или сега Митко и за резултатите от анкетата ще го изкараме виновен?! Иначе другото ти предложение е разумно ... и аз предлагам Добри да стане още един модератор на тази рубрика, а също и рубриката "Пътна обстановка".Защо го няма Логана не мога да ти отговоря, може да е зает, с много служебни, лични и всякакви ангажименти.До колкото си спомням имаше първокласничка... да му е жива и здрава.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Аз съм doofiat Темата трябва да я има, но съм склонен да сменим името й само, за да не е толкова грозно или зловещо. Но в никакъв случай не искам да се маха. Говорили сме много по този въпрос, да не почваме пак да спорим.

      Коментар


        #4
        не спориме за темата ,имаше си анкета и т.н. ама е редно някой да я наблюдава ,а и напоследък гледам избягваш да прилагаш и снимков материал или просто няма такъв p.s. а ако се промени заглавието ,ще е просто чудесно !
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          doofiat написа:
          Аз съм doofiat Темата трябва да я има, но съм склонен да сменим името й само, за да не е толкова грозно или зловещо. Но в никакъв случай не искам да се маха. Говорили сме много по този въпрос, да не почваме пак да спорим.
          Какво име да и сложим Добри... Хрониките на майор Костов или "Вий жертва паднахте"?!Аре да не отваряме пак темата.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            еми каквото и да е различно от това все ще е добре ,при положение ,че Логана самолично се провъзгласи за ЛИДЕР в темата ,тука май всичко се приема прекалено ЛИЧНО хаха .
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              tomazo написа:
              еми каквото и да е различно от това все ще е добре ,при положение ,че Логана самолично се провъзгласи за ЛИДЕР в темата ,тука май всичко се приема прекалено ЛИЧНО хаха .
              Не виждам аз или някой друг да е засегнат, та да се приема "прекалено ЛИЧНО".Но ми прави друго нещо впечатление, и то не дотам добро.Нещо много взе да набъбва рубриката "Общи приказки".Само един пример ще дам с един много уважаван форум от мен.Моля Ви, ако имате време позачетете го и вижте каква атмосфера цари там.Според мен един един наистина мъжки форум!http://forum1.offroad-bulgaria.com/
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                Според мен Логан е синоним на Митко макар и да са врагове на дневен ред. Така, че на мен определено не ми липсва.
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  какво общо има пък тоя форум, с това за което става дума ?твойте приказки по горе за капитан не знам кое си и О Шипка са определено мъжкарски
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    tomazo написа:
                    какво общо има пък тоя форум, с това за което става дума ?твойте приказки по горе за капитан не знам кое си и О Шипка са определено мъжкарски
                    Нещо както казваше един наш стар познайник тук преди време "май приемаш факсове от Мелмак"..къф капитан, ква шипка... да не ме бъркаш нещо с морските.... от Велинград съм родом... там освен шишарки друго няма!
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      само за протокола дрeме ми какво си мислите за мен и дали се опитвате да направите форума латино сериал.... само да кажа че не е добре да се говори за някой зад гърба му......и пак за протокола Логана си е доста зает, човека си има собствена работа и си е много зает, днес беше във Варна, освен това човека си беше оставил телефоните който иска да му се обади да го пита......Все пак не сме длъжни да висим денонощно във форума.п.с.Не ме разбирайте погрешно, ама целта на форума не е да си държим сметка а да си помагаме и да си изкарваме приятно и весело и да си помагаме и ако сега ме метнете и мен на рогите няма да сте по добри от един дето вече не пише тука.................Нека форума да си остане полезен за потребителите не място за заяждане....Благодаря на всички които ме разбраха.
                      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                      ИТАЛФЕСТ 2007

                      Коментар


                        #12
                        Вижте сега, не е проблем да поема и двата раздела, но все пак Логан нека да се произнесе официално.

                        Коментар


                          #13
                          doofiat написа:
                          Вижте сега, не е проблем да поема и двата раздела, но все пак Логан нека да се произнесе официално.
                          какъв е проблема да поемеш раздела ? такъв раздел е повече от нужно да има контрол от 2-ма души !А за смяната на името на раздела си е друга тема !
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар

                          Working...
                          X