Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, ДА ПОМОГНЕМ на колежката dkenanova

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги, ДА ПОМОГНЕМ на колежката dkenanova

    Колеги, всички виждаме/четем, че колежката е получила страхотна новина, а именно трансплантация на бъбреци, която ще е безплатна за нея, но..........това но не е съвсем безплатно:Първо: Колежката ще пътува до Франция за пет дневни прегледи (може би и прегледите ще са безплатни, още не е сигурно до колкото разбрах), но пътните са от нейния джоб. Второ: Второто пътуване може би ще е с чартърен полет (който трябва да се плаща), защото не може да се бави заради донора, и престоят тогава ще е по-дълъг.Така: Моята идея е: всеки, който има желание и съответно възможност, да дари определена сума пари, защото в тези времена (с тези големи заплати) е непосилно всичко това за човек, който не е: депутат, мутра или наркодилър.Сметката е на името на Диляна КенановаБанка ПиреусBIC: PIRBBGSFIBAN (лв): BG59PIRB74014600710845Колеги, на който не му се ходи до банката - може да отиде до клон на ЕКОНТ и да прати парите до:гр.София офис Еконт (адресът му е ул. "Резбарска" 10)име на получател: Диляна Любенова КенановаКолежката да си напише моб. номер, че го нямам, а в Еконт го искат.
    Bravo 1.9d 97г

    #2
    Грешно контролно число на IBAN!
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      ele написа:
      Грешно контролно число на IBAN!
      сега проверих-така съм получил сметката от колежката,нека и тя да провери и ако има грешка да напише вярната
      Bravo 1.9d 97г

      Коментар


        #4
        Правя темата важна.
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          Изпратих данните на вярната сметка за коорекцияBG59PIRB74014600710845 gsm 0882 206 359
          Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
          Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

          Коментар


            #6
            dkenanova написа:
            Изпратих данните на вярната сметка за коорекцияBG59PIRB74014600710845 gsm 0882 206 359
            Редактирано е във водещият пост. Успех с набирането на средствата!
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Малко от мен,но от сърце.Скорошно оздравяванеИ докато сме на темата:защо да не използваме платформата ФБ?

              Коментар


                #8
                Браво!!! Мислех да предложа! Превеждам при първа възможност!Стискам палци всичко да е наред!!!Много късмет!!! С теб сме!

                Коментар


                  #9
                  Има ли краен срок?
                  Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                  Коментар


                    #10
                    Благодарности на всички. Краен срок няма .Сега чакам датите за първото си пътуване,което се предполага ще бъденачалото на април.
                    Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                    Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                    Коментар


                      #11
                      Да вдигна темата (по-точно да "светне"), че покрай другите "важни" теми забравихме за тази.
                      Stop giving directions, just say "Follow me."
                      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                      Коментар


                        #12
                        Привет :D гледам темата поставена на видно място,за което съм много благодарна навсички съфорумци,модератори ,приятели,администратори ,оказващи ми подкрепа.Опитах се да добавя няколко документа.Както може да се види по-голямата битка е спечелена,макар че нямам още потвърждение,че сумата е постъпола по сметката на Френската клиника.Но щом е официално подписано се надявам да е така :D Сега се опитвам да получа точните дати,които ще бъдат предварителните изследвания.Те са на отделна оферта ,защото както е видно МЗ не поема други плащания освен самата трансплантация.Едва след приключването имще бъда включена във Френската листа на чакащи трансплантация.Работата върви доста мудно и незнам защо французите се притесняват,че ще ги излъжа и няма да си заплатя тези изследвания. А на мен освен писмото което са ми изпратили ми трябват и точни дати на хоспитализация,за да подам документи в НЗОК да бъдат заплатени от тях.Като здравноосигурен гражданин имам право да се лекувам във всека държава от ЕС съгласно формуляри S2 и Е-112.Съответо ако сама заплатя сумата на изследванията полсле мога да внеса молаба сумата да ми бъде възтановена евнтуално.Минава време,а ми се иска да вляза в тази прословута листа ,защото нещата и там не са от днес за утре. Надявам се скоро да имам по-добри новини
                        Прикачени файлове
                        Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                        Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                        Коментар


                          #13
                          Темата е все така актуална и е на дневен ред.

                          Коментар


                            #14
                            Аз чак сега виждам темата...Както и да е. Не искам да звучи както е модерно да се казва популистко, но темата е видяна 720 пъти. Става дума за живот. Никой няма да обеднее с 2,3, 5 или 10 лева. А за колежката това е животоспасяващо. ВСЕКИ може да е на нейното място. Бъдете хора и помогнете!
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              #15
                              В банката няма такса за превод по сметки на физ. лица.

                              Коментар

                              Working...
                              X