Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

хайде и аз влизам в клуба :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: хайде и аз влизам в клуба

    Blue написа:
    nickybg87 написа:
    Здравейте на всички, от днес и аз съм щастлив собственик на Фиат Брава 1.6 16V, 97-ма година. Много съм радостен, колата ме грабна, всичко и е перфектно поне като за начало така изглежда а цената е перфектна. Взех я за 5500 от една автокъща на бул. Сливница в Люлин....
    Първо честито колега и безаварийно шофиране. :DВторо и аз си взех колата от една автокъща на същата улица. Дали не е една и съща?
    Aми тази от която аз я взех е като вървиш по сливница посока Люлин, след Орион 300,400 метра и се пада отляво. Точно на една от спирките на 309. Иначе съм много доволен, днес в КАТ мина нормално и даже доста бързичко. Падна ми се жесток номер, мноо се изкефих. "СА 3536 СА" :D !!! Направих си и каско, купил съм и части(ремъци, масло, ролки...)и в петък ще я карам да ги сменят. Колата е перфектна, супер запазена, много съм доволен. Само един проблем има-не бачка касетофона и лампата на тавана. Съмнявам се да не е някой бушон, дано да не е нещо по сериозно. Иначе всичко друго си работи повече от перфектно. Та я кажете къде са бушоните или направо най-добре ако ми препоръчате човек, който да я погледне, че много съм на зор да си качвам ЦД-то и елипсите ...ама ако няма ток...
    Fiat Brava 1.6 16V

    Коментар


      #17
      "Тояга", бате, отиваш и ще ти го направят. Не работят скъпо, а доста добре. Иначе честито за колицата и да си я пазиш.
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #18
        браводаже хвана най-добрата серия от калифорнийските номера :D СА....САкъсметлия си сихубава кола с хубав номер :D чакаме снимките
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          И на мен не ми работеше касетофона. Закарах го в един люлински сервиз- момчето смени едно бушонче и ми го разкодира. Аз в последствие си сложих CD/MP3, защото звука на оригиналния касетофон ме унищожаваше. Едната лампа на тавана също не работеше-нямаше крушка, както и в багажника. Бушоните са под волана вляво - трябва да се развъртят 3-4 болтчета, за да достигнеш до тях.
          Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
          www.fiat-bg.org/forum

          Коментар


            #20
            Blue написа:
            И на мен не ми работеше касетофона. Закарах го в един люлински сервиз- момчето смени едно бушонче и ми го разкодира. Аз в последствие си сложих CD/MP3, защото звука на оригиналния касетофон ме унищожаваше. Едната лампа на тавана също не работеше-нямаше крушка, както и в багажника. Бушоните са под волана вляво - трябва да се развъртят 3-4 болтчета, за да достигнеш до тях.
            Мда намерих бушоните. Две винчета се развиват. Лошото е че като ги намерих и ги гледам като Индиана Джоунс :D .На кратко съм скаран с тоците . Трябва някой който разбира да погледне. А за лампата дано да е от крушките, защото ако на теб ти е бил изгорял бушона,но едната лампа ти е бачкала значи при мен не е от бушона а нещо повече...дано да не е така P.S. Ето я и Бравата. Мръсна е, но в тия дъждове няма смисъл да я мия. Ако кротне малко времето ще я лъсна и ще и направя една хубава фотосесия за внуците да видят на дядо им първата кола :D
            Fiat Brava 1.6 16V

            Коментар

            Working...
            X