Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Я малко вицове

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ром на изпит за шофьорска книжка:- Какъв е тоя знак ?- Алумин....

    Коментар


      Циганин пред тоалетните на автогарата. На едната врата пише М, а на другата Ж....и той влиза при Ж. След него гражданка с очевиден зор се втурва и тя в Ж и следва писък. "Абе ей, господине, не може ли да четете, това е женската тоалетна". "Ей, госпожа, вие не може да четете - на вратите ясно си пише: М, за Мадами и Ж за Жентълмени".

      Коментар


        ‎" Краят на света ще дойде, когато черната Златка почне да работи в Google Maps !!!
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          Ей снощи редувах една минута смях, една минута рев, една минута смях, една минута рев, докато гледах Златка как МИСЛИ.

          Коментар


            Леля Добринка живеела в Люлин...за да и е гадно...Работела чааак някъде около завод Електроника пак за да и е гадно. За да е изтормозена и каталясала всеки ден. Най-често пазарувала от Кирков, за да мъкне по-дълго пазарските чанти и ....да и е гадно... Една мразовита ноемврийска вечер, леля Добринка вървяла, огъната като въдица, под тежестта на битовите къхъри, вятърът прежулвал лицето и тъкмо пресмятала колко сол ще трябва на туршията, когато от тъмното пред нея изскочили двама младежи. Пъпчиви, дрогирани и премръзнали... - Шшшш, краво! Ела ма! - Ела тука штие.амайката, дърта брантийо! - заговорили тинейджърите леля ти Добринка ... Жената нищо не отвърнала само ускорила крачка. - Ама, краво, щи седна на лицето ма! Щъ е.ъ в устата докат фръкнеш! Щъ изнасиля, курво! - Ще смачкам, ма - заканил се през зъби по- едрия от двамата. - Щи потроша ребрата, щи права главата поликлиника, ма! Ела, ма, ела ти размажем тъпата мутра дебела. Леля Добринка спряла,осъзнавайки прекрасно, че с двайсетте кила зелки няма шанс да избягя. - Добре де, разбрах. Ти искаш да ме изнасилиш, а ти искаш да ме пребиеш, нали така? Айде помогнете на леля ви Добринка да качи зелето до вкъщи, ша ви сипя по една ракийка, ша ви резна по една салатка и кой за каквото е дошъл...Става ли? Тинейджърите се спогледали и веднага се съгласили. Нямали други ангажименти за вечерта и приели предложението, като веднага притичали да отменат с торбите уморената жена. Чичо Добри, съпруг на леля Добринка от 36 години, бил огромен, необезкосмен българин, който щом свършел работа в касапницата на пазара се отдавал на единственото си хоби - да прелива виното от дамаджаните по шишетата и обратно. Тъкмо се секнел в окървавената престилката/не я свалял и вкъщи/, когато се звъннало на вратата. Чичо Добри заклатил сто и шейсетте си кила да отвори. - Добринке, к’ви са тия двамата, ма? За к’во не ме извика ми плащаш на хамали да ти качват зелето? - А тия не са хамали, Добри, не са. Ей тоя - казала леля Добринка , като посочила по-хилавия - иска да ме ебе, а другия - посочила тя по-ячкото момче- иска да ме пребие... Чичо Добри врътнал ключа и въздъхнал тежко. Хванал тинейджърите за яките и ги помъкнал навътре. - Тоя ли беше бияча? - попитал, докато засуквал яката на едрия до задушаване. - Тоя...тоя, Добри...Каза, че ще ми скача на главата... Добри си поел дълбоко въздух и набил с цялата си тежест една глава на побойника. Младежът се свлякал в несвяст. Чичо Добри го вдигнал и започнал да го навива като персийска пътечка за пране. Скочил му веднъж трупешката и след като се уверил, че побойникът няма вече нито един здрав зъб, повикал с жест изнасилвача да го последва в спалнята. - Тоя ли беше е.ача, Добринке? - Тоя...тоя, Добри..., Каза, че таковаа...докато фръкна.... Чичо Добри не казал нищо повече и директно сурнал обезумелия от ужас младеж към спалнята. По пътя, изпод престилката, измъкнал своя трийсе и един сантиметров х.й, деформиран от вени и хематоми и започнал да го подготвя за предстоящата любовна игра... Тук е мястото да добавим, че главата на чичо Добревия х.й била подобна на детска ръчичка стиснала портокал /както се казва/.... Виковете, които се чували от съпружеските покои били ужасяващи. След двадесетина минути чичо Добри се показал зачервен и плувнал в пот. Огледал са за жена си и се провикнал: - Добринкееееее, я ми дай онова швейцарското ножче, дет ми го подариха кумовете, да цепна няколко сантима, че нищо не става!.... Младежът изнасилвач през сълзи, със задавен глас, проплакал: - Чичо Добри, бе....чичо Добри.....Като човек ти се моля.....Нека опитаме още един път!!!
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              ls1 написа:
              Ей снощи редувах една минута смях, една минута рев, една минута смях, една минута рев, докато гледах Златка как МИСЛИ.
              Най-смешно обаче беше учудването на Златка, че думата "дудук" има и друго значение, освен това, което тя знае

              Коментар


                Нареждане на шефа:Всеки служител в офиса да получи дистанционно с два надписа:-кафе-свиркаПри добрите служители - това са бутони, при лошите - лампички.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  Зайо Байо си вървял из гората и намерил пистолет. И тъй като всички го тормозели, решил да им отмъщава. Отишъл на средата на пътеката, изакал се и зачакал в храстите да се появи някой. Задал се Кумчо Вълчо, заекът изскочил:- Кумчо Вълчо, (БУМ, БУМ), ако не изядеш това л***о, (БУМ, БУМ) ще те гръмна!Вълчо всичко си изял, а Зайо пренаредил сцената с всичкия реквизит в начална позиция за следващата жертва. Иде Кума Лиса и историята се повтаря:- Кума Лисо, (БУМ, БУМ), ако не изядеш това л***о, (БУМ, БУМ) ще те гръмна!Следващата жертва е Баба Меца:- Бабо Мецо, (БУМ, БУМ), ако не изядеш това л***о, (щрак, щрак) ... аз ще го изям ...
                  I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                  Коментар


                    - Скъпа, какво кафе предпочиташ?- Бих искала да е силно, но меко, нежно и стремглаво да обърне моя вътрешен свят с краката нагоре, да открие за мен изкушенията в този свят и да донесе нови усещания...- Дали да не ти сипя една ракийка, a?
                    Manowar - Татко
                    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                    Коментар


                      Катаджия спира чисто нов джип,а в него просяк.Катаджията:- Казвай веднага откъде го открадна този джип.- Подарък ми е.- Как така ти е подарък.Слизай веданга от колата.- Подарък ми е.Аз имам една дарба.- Каква дарба?- Лайното ми е вълшебно - лекува всякакви болести.Полицаят леко смутен пита:- Абе виж тука малко нямам коса,можеш ли да го оправиш?-Ама,разбира се,само се наведете.Направил си работата просяка,казал на полицая да разтърка лайното с фуражката.Отзад две му три си говорят.- Абе тоя ако се изсере на още някоя кука на главата и апартамент ще му купя.
                      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                      Коментар


                        avvasilev написа:
                        Катаджия спира чисто нов джип,а в него просяк.Катаджията:- Казвай веднага откъде го открадна този джип.- Подарък ми е.- Как така ти е подарък.Слизай веданга от колата.- Подарък ми е.Аз имам една дарба.- Каква дарба?- Лайното ми е вълшебно - лекува всякакви болести.Полицаят леко смутен пита:- Абе виж тука малко нямам коса,можеш ли да го оправиш?-Ама,разбира се,само се наведете.Направил си работата просяка,казал на полицая да разтърка лайното с фуражката.Отзад две му три си говорят.- Абе тоя ако се изсере на още някоя кука на главата и апартамент ще му купя.
                        Този виц ми е любим !
                        "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                        не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                        Коментар


                          След приключването на образователната реформа може да проведете каквито и да е реформи - все тая, вече никой нищо няма да разбере.В Рая се Събрали автолюбители и си говорят:Французина:- Купих си рено вдигнах му 160 км/ч., загубих управление, ударих се в дърво и останах на място.Германеца:- Купих си мерцедес вдигнах 250 км/ч. изгубих контрол, ударих се в билборд, отидох си на път за болницата.Италианеца:- Купих си ферари вдигнах 320км/ч. не можах да го управлявам излетях в едно дере и до там.Българина:- Изтеглих кредит, купих си голф и... умрях от глад ...Хората се делят две категории - на такива, които имат чувство за хумор, и на такива, които има чувство, че имат чувство за хумор.На нов депутат секретарката разказва за колегите.- А това там е Р. Овч. Много енергичен е. Работи в комисията по енергетика, бюджет и финанси, туризъм, корупция, транспорт.- Ама едновременно и в петте комисии ли?- Истински работохолик е! С корупцията се занимава даже без никакви комисии.- По колко е минета?- 50 лева.- Защо толкова скъпо?- А ти за колко ще го направиш?- Ало, Зоопaрка ли е?- Дa, зоопaрка е.- Дадоха ми вашия телефон от Гражданска Защита.- А за какво става въпрос?- В къщи допълзя змия!- Вие членувате ли в Дружеството за защита на животните?- Не!- А в Пaртията на зелените?- Не!- Ами тогава я пречукайте с лопата!- Сержант Петров. Млади човече, вие сте пиян!- Защо да съм пиян - ето ми аптечката, ето ми документите на колата, ето и колана съм си сложил...- Със сержант от КАТ ли ще спорите?! Вие сте пиян!- Дайте да се разберем. Аптечка имам ли?... Документи имам ли?... Колан имам ли? Даже крик си имам. Защо да съм пиян?!- А колата ви къде е?!Tурист в Гърция пита местен жител:- Как живеете тук?- Не много добре. Знаете ли, тук нищо не расте.- Как, дори ако се засее ръж?- Е, ако се засее, е друга работа. Политик и шоп играят шах.Политикът усеща, че другия се опитва да го баламосва нещо:- Внимавай, внимавай! Да знаеш, че аз съм учил и то доста! Ти колко години си учил?- Е па я съм учИл 8 години.- А,ааа. Видя ли ...!? А аз съм учи цели 25 години!- Е-е-е! Ти па ептем не си знаЯл! В едно родопско село дългогодишния стар кмет представя новия, млад кмет:Уважаеми съселяни, ето пред вас е новия кмет- млад, образован... Ходил е осем години в основно училище...От залата ръкопляскат, само от първия ред брадат старец: Вай, вай, вай, вай....Ходил е четири години в средно училище...Отново ръкопляскане, а стареца пак- Вай, вай, вай, вай....Ходил е пет години в университет!Бурни аплодисменти, а стареца пак-Вай, вай, вай, вай....-Бай Хасане, ти какво се вайкаш?- Ами господин кмете, аз ходих едно време три дена на училище и ходжата ме е@а седем пъти, а този младеж колко години учил!
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            Ако Титаник бе потънал днес:Барак Обама: "Свидетели сме на безпрецедентен терористичен акт."Путин: "Титаник не потъна, а беше участник във водно-кинетична операция."Уолстрийт: "Титаник е твърде голям, за да го оставят да потъне."Ню ейдж гуру и автор: "В кораба няма дупка, освен ако не повярвате, че има."Бойко Борисов: "Титаник нямаше да потъне, ако от тройната коалиция бяха строили магистрали."Яне Янев: "Потъването на Титаник е опит за покушение срещу мен и явна провокация зрещу РЗС." (време за: произнасяне 7 минути и 34 секунди).Никола Груевски: "Потъването на перлата на Македонскио флот - Титаниче, е най-големата трагедия за нашио народ за последните 8 иляди години."Случаен водач на голф 2: "Мда, и минауата година тука потъна един кораб у Владая. Шо винкел си замина..., ей така."

                            Коментар


                              Жена се обажда на мъжa си. Той слуша известно време и казва:-Мило, айде после ще ти звънна, че сега не мога да псувам ...

                              Коментар


                                ilkor написа:
                                Жена се обажда на мъжa си. Той слуша известно време и казва:-Мило, айде после ще ти звънна, че сега не мога да псувам ...
                                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                                Коментар

                                Working...
                                X