Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътуване до Англия с ръчен багаж ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Пускат те да минеш, затова. Иначе имаш право на 1 бр. ръчен багаж.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #17
      На същият полет един много добре облечен мъж с куфарче на колела и ръчна чанта му направиха точно проблем за чантата. То беше една борба да я натика някакси в куфара но без успех ... плати си някаква такса и се качи.А липсата на места в самолета пък е още по голямата простотия. Пак ако си платиш има резервиране на място или по евтиното предварително качване пред опашката.Абе от което може да се изкарат пари - изкарват се Тъй че трябва да се гледа какво пише и да си готов за най лошото.

      Коментар


        #18
        Пътуване до Англия с ръчен багаж ?

        ilkor написа:
        На същият полет един много добре облечен мъж с куфарче на колела и ръчна чанта му направиха точно проблем за чантата. То беше една борба да я натика някакси в куфара но без успех ... плати си някаква такса и се качи.А липсата на места в самолета пък е още по голямата простотия. Пак ако си платиш има резервиране на място или по евтиното предварително качване пред опашката.Абе от което може да се изкарат пари - изкарват се Тъй че трябва да се гледа какво пише и да си готов за най лошото.
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #19
          dudulia написа:
          ele написа:
          [.
          Еле, всяка година летя с малък куфар ръчен багаж, раница с лаптоп или чанта с лаптоп, и чанта с фотоапарат. Никой, никъде не ми е направил проблем! Дамската чанта си е дамска чанта. Твоята позната не е имало нужда да я крие. Иначе точно Wizzair ми направиха проблем за 150 грама свръхтегло. Е отвотих си куфара и извадих една торбичка ,която сложих в джоба си и пуснах куфара. Гледаха ме на криво,ама нищо не можаха да ми кажат.
          Точно пък с Wizz дамската чанта не е дамска чанта, а си е чиста втора чанта. А за големината на багажа и минаването, понякога минава, но в понеделник каква сеч беше на Форли, просто не е истина. Една италианка като подпука всички под ножа, ама стрърчало само 2, 3см, ама били летели така и т.н. български тарикатлъци. Честно да си кажа ми беше кеф, в крайна сметка си има ясни правила, а когато Ганъо се опита да прецака системата, но не му мине номера си научава урока за години напред. Просто си четете изискванията да ви е приятно пътуването.
          Lupo - The Monster
          Е83 3D

          Коментар


            #20
            Пътуване до Англия с ръчен багаж ?

            geo_g написа:
            dudulia написа:
            ele написа:
            [.
            Еле, всяка година летя с малък куфар ръчен багаж, раница с лаптоп или чанта с лаптоп, и чанта с фотоапарат. Никой, никъде не ми е направил проблем! Дамската чанта си е дамска чанта. Твоята позната не е имало нужда да я крие. Иначе точно Wizzair ми направиха проблем за 150 грама свръхтегло. Е отвотих си куфара и извадих една торбичка ,която сложих в джоба си и пуснах куфара. Гледаха ме на криво,ама нищо не можаха да ми кажат.
            Точно пък с Wizz дамската чанта не е дамска чанта, а си е чиста втора чанта. А за големината на багажа и минаването, понякога минава, но в понеделник каква сеч беше на Форли, просто не е истина. Една италианка като подпука всички под ножа, ама стрърчало само 2, 3см, ама били летели така и т.н. български тарикатлъци. Честно да си кажа ми беше кеф, в крайна сметка си има ясни правила, а когато Ганъо се опита да прецака системата, но не му мине номера си научава урока за години напред. Просто си четете изискванията да ви е приятно пътуването.
            Що само Ганьо ? Най-големите серсеми на света са точно мърлявите , бавни и хитри италианци ...Работил съм в Италия , от седем години продължавам да работя с тях и то само защото жена ми не иска да ме последва в Германия , за където имам разрешително за работа ( спам ще прощавате ) .Вчера цял ден загубих , за да обяснявам на един италиански фабрикант как да изпрати мостри на руски клиент , който успях да отскубна от китайски доставчици . Ми май няма да е за дълго...( пак спам )....
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #21
              Те го на взето от нета. Всичко останало е надежди.
              Прикачени файлове
              Lupo - The Monster
              Е83 3D

              Коментар


                #22
                Пътуване до Англия с ръчен багаж ?

                А на Форли сигурно е закъснявал полетът , защото както писах малко по-горе , любимото занимание на служителите на чекинът е да ловят жертви с малко по-голям багаж , или изглеждащ такъв. По този начин намаляват роптаенето ли , що ли ? И опашките на италианските летища стават единствено и само затова , защото жабарите всички се строяват на граничният контрол в последната минута
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #23
                  Re: Пътуване до Англия с ръчен багаж ?

                  Румен_Хинчев написа:
                  А на Форли
                  Ама естествено, че италианката е виновна, а да не говорим за мацките в Париж и Лондон или по др. летища където стриктно следят за големината на багажа.Всъщност подозирам, че и това е част от световния заговор на масони евреи и мангали срещу всеки българин по света и нас!
                  Lupo - The Monster
                  Е83 3D

                  Коментар


                    #24
                    Пътуване до Англия с ръчен багаж ?

                    Аз не съм направил нищо , от което да се срамувам , че съм българин .Хайваните са присъщи на всяка нация и племе. Но не познавам италианец , който да говори тихо , да не подскача и жестикулира и да не употребява на всяка втора дума ,,каццо’’...
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      #25
                      Зависи от авиокомпанията, някои наистина третират дамските чанти като ръчен багаж, при положение, че имаш право на 1 парче само. В Уизз със сигурност дамските чанти влизат в ролята на ръчен багаж, т.е. или имаш само дамска чанта без ръчен багаж, или си пъхаш дамската чанта в ръчния багаж. Тъпо, но факт.

                      Fiat Bravo T-Jet 120

                      Коментар


                        #26
                        Пътуване до Англия с ръчен багаж ?

                        Точно така !А бе дорде си купува човек билет онлине , всичко си го пише
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          #27
                          Темата трябва да бъде доуточнена. Пътуване с нискотарифни компании или нормални такива. :D Явно е политика на нискотарифните компании да те дерат по всевъзможен начин.
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар


                            #28
                            Пътуване до Англия с ръчен багаж ?

                            Чи кък ? Аз веднъж и с билет изгорях , ама бях подготвен . Така е с тия лоукостилкови гадове
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              #29
                              dudulia написа:
                              Темата трябва да бъде доуточнена. Пътуване с нискотарифни компании или нормални такива. :D Явно е политика на нискотарифните компании да те дерат по всевъзможен начин.
                              тя е уточнена - пише в първия пост -изиджет. Не смятам, че те дерат чак толкова много. Ако планираш добре, ще се сдобиеш с евтин билет. Ако не ти харесва да си плащаш за всичко, купи си билет на двойна цена и ще си доволен, че не са те одрали
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар


                                #30
                                Аз също не смятам, че нискотарифните компании дерат когото и да е, както и че основната им цел им е да дерат кожи. Просто предлагат базова услуга на ниска цена при съответните условия. А при положение, че всички условия по резервации са написани просто, ясно и недвусмислено, няма какво да го обсъждаме.Абе с две думи, баровците си фъркат с нормалните компании и си плащат, набедените баровци си фъркат с лоуйкост и търсят кусури или сравнения с останалите, а нормалните пътници си плащат за това, което искат да получат.
                                Lupo - The Monster
                                Е83 3D

                                Коментар

                                Working...
                                X