Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мнение за SAMSUNG E720

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мнение за SAMSUNG E720

    Колеги решил съм да вземам такъв телефон Samsung Е 720. Бихте ли споделили впечатления от него. Струва ли си. Относно камерата какво е качеството на снимките. Дисплея е 256 К цвята как излизат изображенията.
    Punto SX 1.1 55

    #2
    мнението е на приятел, работи в сервиза на М-Тел в Халите"лентовия кабел, свързващ дисплея и телефона се прекъсва доста често; ако стане докато е в гаранция няма проблем, защото смяната е безплатна; но след това... самият кабел е доста скъп"
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Имам такъв телефон от година и нещо и съм много доволен . Абсолютно никакви проблеми с него , още по-малко с дисплея . Друг е въпроса , че надали вече ще дам толкова пари за телефон , но това е друга тема ! Всичко си е добре , лошото е че няма слот за карта , но пък паметта му е достатъчна 89.5 Mb . Все пак решението си е твое . Успех !
      ex : Bravo 1.6 16v 103hp
      now : Marea HLX 2.4 JTD

      Коментар


        #4
        Аз съм със Е 730 от февруари месец и съм много доволна, като изключим, че батрията загива за 2 дена. Цялата фамилия сме със Самсунзи и нямаме сериозно оплаквания. :D За колко пари ще го взимаш?
        Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
        www.fiat-bg.org/forum

        Коментар


          #5
          Blue написа:
          Аз съм със Е 730 от февруари месец и съм много доволна, като изключим, че батрията загива за 2 дена. Цялата фамилия сме със Самсунзи и нямаме сериозно оплаквания. :D За колко пари ще го взимаш?
          Щях да го взема на доста промоционална цена - под 300 лв - но докато се начудя изтървах далаверката Благодаря на всички за отговорите, ако нещо изкочи пак ще се консултирам. :P
          Punto SX 1.1 55

          Коментар

          Working...
          X