Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сграда се срути на ул. Алабин 39 в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    The_Wicker_Man написа:
    И пак след дъжд качулка. Емел Етем наредила да се направи проверка на всяка една сграда която е в момент на реконструкция в България. Тая само чупи стойки. Те и тия от гражданска защита тва правят. Пожарната върши черната работа и после като трябва да се говори кво е свършено излиза някой дебелак от ГЗ и говори какво са свършили. Като гледах кадрите по ТВ със сградата, направо им свалям шапка на пожарникарите. Когато копаеха и само се чува че нещо скърца и се разбягаха. Изчакаха малко и като не падна .. пак влезнаха да копаят !!! ХВАЛА НА ТАКИВА ХОРА! За 300 лв си рискуват живота.
    Още по-фрапиращото е, че същата госпожа е наредила проверката да бъде извършена от Областните управители, които пък да сигнализирали кметовете и т.н. Направо нямам думи. Тая трътка не е ли чувала, че в Република България има специализирани органи като ДНСК и регионалните и структори РДНСК.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      Fiat 127 написа:
      Знам, че сме тръгнали към Европа ама според мен трябва да има и смъртно наказание за по-тежки престъпление. Ей така за назидание да се замислят хората преди да прават или да бездействат и от това да страдат невинни хора. Бесене по стълбовете му е майката. Като обесиш 4-5 и ще им дойде акъла на другите. Както и яко глоби за най-малкото нарушение. Бръкни му в джоба на българина и тогава ше се замисли. Говоря за средно статистическия. Не за дебелаците
      И на гърците точно преди олимпиадата им падна козирката на летището.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #18
        sachma написа:
        Fiat 127 написа:
        Знам, че сме тръгнали към Европа ама според мен трябва да има и смъртно наказание за по-тежки престъпление. Ей така за назидание да се замислят хората преди да прават или да бездействат и от това да страдат невинни хора. Бесене по стълбовете му е майката. Като обесиш 4-5 и ще им дойде акъла на другите. Както и яко глоби за най-малкото нарушение. Бръкни му в джоба на българина и тогава ше се замисли. Говоря за средно статистическия. Не за дебелаците
        И на гърците точно преди олимпиадата им падна козирката на летището.
        За това нищо не знам. Предполагам, че всички сте прочели и следили днес новините. С това мение, че може да е срутено нарочно направо не ми се мисли кво трябва да ги направят тия ако се докаже
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар


          #19
          Абе казват че ще има осъдени ама на мен ми се струва че ще го отнесат бачкаторите. А те са безгласна буква. Идва шефа му и му казва. До петък искам да си бутнал тва и тва, тука да си направил тва и тва, и тука да си направил еди кво си. И той бачка. Бачка та се къса. Обикновенно знаем строителите за какви пари работят, така че си представете какви хора искат да натопят. Хора които бачкат по 12 часа и с къртовски труд изкарват прехраната си. А този който движи нещата и не желае проектите да минат през различните институций през които трябва да мине, пак ще си остане незасегнат.

          Коментар


            #20
            Някой знае ли дали има осъдени за случая? Търсих в нета, намерих, че има обвиняеми, но не открих дали са осъдени.http://www.mediapool.bg/dvama-sa-obv...ews199931.html

            Коментар


              #21
              Е, че близо 10 години са имали близките да отнесат главите на виновниците.
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар


                #22
                Humppa написа:
                Някой знае ли дали има осъдени за случая? Търсих в нета, намерих, че има обвиняеми, но не открих дали са осъдени.http://www.mediapool.bg/dvama-sa-obv...ews199931.html
                Издирваш някакви юбилейни теми или... ? Вече видя ли тема от преди 2010-та съм сигурен че ти си се сетил за нея, въпроса е защо?!
                Фиат Крома 1.9 16v+
                Фиат Браво 1.6 16v
                Фиат Мареа 1.6 16v

                Коментар

                Working...
                X