Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

22-24.09 на Хижа Скакавица - Рила планина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    22-24.09 на Хижа Скакавица - Рила планина

    На тези дати съм там с приятелката ми и още едни приятели. Целта на мероприятието е да се общува на чист въздух посредством яденье и пиенье! Евентуално се предвижда разходка до седемте Рилски езера, ако е хубаво времето. Лично аз се моля още като влезем в хижата да почне да се лее дъжд като из ведро, който да спре непосредствено преди да си тръгнем, за да се получи качествено общуване! Ако на някой му се общува - да заповяда! До хижата се стига за 1-1.5 (ако не се лъжа) пеш от хижа Пионерска, до която пък се стига с автомобил. Подхода е от Сапарева баня.А! Добавям, че условията са приемливи като за хижа в планината и нощувката е 7.50 на легло.Важно е общуването!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Браво - чудесен избор си направил. Бил съм на тази хижа преди време и мястото веднага ми стана едно от любимите- много е красиво! По принцип и аз ще съм някъде в района на езерата по това време, но не знам маршрута точно

    Коментар


      #3
      Ходенето до там за огромно съжаление се отложи! Причината тривиална - крадци!Вечерта преди да тръгнем са ми разбили мазето на къщата - странна история, защото нищо не липсва - не са могли да влязат по-нагоре, но трябваше да оправям поразиите!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Да хванеш един калашник и .....
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          kiro_of_the_day написа:
          Ходенето до там за огромно съжаление се отложи! Причината тривиална - крадци!Вечерта преди да тръгнем са ми разбили мазето на къщата - странна история, защото нищо не липсва - не са могли да влязат по-нагоре, но трябваше да оправям поразиите!
          Ми хората са търсили ПИЕНЕ бре Кики.. пък ти като си го държиш в хладилника к’во за правиш... е, заеби!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар

          Working...
          X