Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Събирам мнения за Nokia 6260.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Събирам мнения за Nokia 6260.

    [url] http://www.nokia.co.uk/nokia/0,8764,60249,00.html [url]Като за начало едно линк-че към nokia.co.uk защото се оказа че модела го няма в nоkia.bg Исках да запитам дали тук има някой който може да ми каже мнение за телефона като функционалност,удобство и поведение като цяло (забива ли,кога,защо и т.н.).Много съм се замислил да си взема един такъв тъй като е на прилична цена (средно 400-450лв чисто нов) но исках да попитам за мнения ако някой е ползвал или ползва такъв.Поразгледах написаното ама не разбрах дали след като има mp3 плейър може да се качи mp3-ка като ring tone макар че е доста логично Знам че основната функция на телефона е да звъни и да се говори по него но затова си имам друг (Nokia 1110 ( [url] http://nokia.bg/nokia1110/ [url] ) - железен телефон и щом устисква при мен значи е дуракоустойчив).Благодаря предварително!
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    #2
    аз имах такъв ,телефона е доста голяма тухла .Има почти всичко за симбиан телефон .После го смених с една 6630 от която бях изключително доволен ! в момента като гледам обявите са горе долу на еднаква цена .МП3 може да свири за ринг тон ,ако имаш достатъчно памет може и филмчета да си гледаш ,игрички ,нет ,ала бала .
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      Идеално.сега остава моментът да намеря подходящ магазин от който да си го взема защото имам връзки в Джеф ама те го нямат в ценовата си листа и ще трябва да го търся от другаде.
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар


        #4
        Абе 2-ма приятели имат 6260 и 6630 и просто няма място за сравнение...6260 е като 3310-ка в сравнение с 6630-ката
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Аз съм див фен и горд собственик на 3310 Мисълта ми е че от 1110 ми е раншко да се метна на доста по-нов а и париците са му други иначе и N90 не е лош а ми го предлагаха с още година и половина гаранция и прегледан в сервиз на Джеф за 500лв колкото излиза нов 6260.Обаче аз съм си решил че ще е 6260 и чакам малко да поразпитам и да нападам смело напред
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #6
            значи не си разбрал ,6630 е с класа над 6260 и то на еднаква цена !! 6260 си е направо тухла ,лятото трябва да го носиш с куфарче
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              Какво да ти кажа чафка ми е изпила акъла и откакто го видях тоя тел просто съм влюбен....като с Типо-то ...любов от пръв поглед и за цял живот
              Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

              Коментар

              Working...
              X