Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БМВ VS БРАВА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БМВ VS БРАВА

    Колеги в никакъв случай не искам с тази тема да предизвикам разгорещен спор Ситуацията е следната предлагат ми бмв 316 94г за моята брава 96 бмв то няма само клима и газова аз имам тези екстри но пък нямам еърбег и абс какво мислите дали си заслужава размянатаа ето и линка към обявата http://a34178.mamche.com/Prodava_Se/barter.html
    HONDA I-VTEC

    #2
    ...

    Коментар


      #3
      абе не се прецаквай да плащаш като поп по сервизите тва БМВ да
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        94-ta година е старо .1,6 двигателя определено е по слаб от твоя ,за разлика от ходовата част .Всичко зависи от състоянието на двата автомобила ,като КЛИМАТИКА вече си е задължителна екстра .Бмв-то си е повече кола в интерес на истината .Аз продадох една 320-ка и взех фиата ,доста съм съжалявал на определени моменти !!! всичко опира до вкус и това ,което на тебе ти харесва най вече !
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          Re: БМВ VS БРАВА

          Todor_Gagovski написа:
          Колеги в никакъв случей не искам с тази тема да предизвикам разгорещен спор Ситуацията е следната предлагат ми бмв 316 94г за моята брава 96 бмв то няма само клима и газова аз имам тези екстри но пък нямам еърбег и абс какво мислите дали си заслужава размяната
          ако бмв е с ДВГ М43 /с верига вместо ремък/ бих направил замянатакато разход на гориво са еднакви, бмв е малко по мудно за в града но извън града е перфектно и върви супер за подръжката е много относително /работя в магазин за БМВ авточасти така че може и да съм ти от полза/ ако искаш питай за цени ще ти кажа да си напарвиш сметка но ако е гледано бмв няма да ти създава ядове добри машинки са
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Хм..по принцип са по-добри но нали знаеш че всичко е относително, а и БМВ-тата по принцип са по-издухани, в смисъл с по-износени от юркане двигатели, ма всичко зависи...
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              Недей се лъжи, колега. В тази сделка ти си набутания. Бравата е много по жива от това БМВ, 316 си е куц кон. А и няма клима, просто офертата не я бива.

              Коментар


                #8
                единствено заради климата не бих я сменил, пък и веднъж си се качил на клима трудно ще слезещ от нея. а бмв не случайно е с по-малко екстри и 2 год. по-старо струва колкото бравата ти.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар

                Working...
                X