Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ново автомобилно предаване в родния ефир

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ново автомобилно предаване в родния ефир

    Пет от претендентите за титлата
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    О гранде Пунто, перфектно, дано до грабне отличието.

    Коментар


      #3
      Хехе - като чета описанието на предаването - това е директно открадната идеята на TopGear на BBC - най- жестокото автомобилно предаване, което съм гледал (даже и студиото на самолетна писта са направили като англичаните). Да се надяваме само, че няма да се увличат в платена реклама на автомобили както останалите предавания а ще правят реални тестове, които могат да са полезни на хората.Ако някой не е гледал TopGear - има всички сезони до сега в арената няма да сбъркате.

      Коментар


        #4
        morg написа:
        Хехе - като чета описанието на предаването - това е директно открадната идеята на TopGear на BBC - най- жестокото автомобилно предаване, което съм гледал (даже и студиото на самолетна писта са направили като англичаните). Да се надяваме само, че няма да се увличат в платена реклама на автомобили както останалите предавания а ще правят реални тестове, които могат да са полезни на хората.Ако някой не е гледал TopGear - има всички сезони до сега в арената няма да сбъркате.
        Аз гледах едно друго - Top Marques (май по дискавъри) - беше много яко ... даваха за fiat 600 abarth ... и за други фиати са давали, даже един път беше специално за фиат цялото предаване !!! Но немога да го намеря никъде ...

        Коментар

        Working...
        X