Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой беше ли на концерта на Цеца вчера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой беше ли на концерта на Цеца вчера

    Много се радвам че не съм плащал билети за концерта вчера. Като се сетя цените само 20, 50 с 300 лв А концерта беше скучен дори и за чалга звезди като мен В началото пя малко Азис но после не ми се опровергаха очакваниятя да стане по интересно. 2 часа пя някви песни дето дори и аз не бях чувал. Готиното беше че имаше мн бира, половинка за левче Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

    #2
    Re: Някой беше ли на концерта на Цеца вчера

    Pinky написа:
    Много се радвам че не съм плащал билети за концерта вчера. Като се сетя цените само 20, 50 с 300 лв А концерта беше скучен дори и за чалга звезди като мен В началото пя малко Азис но после не ми се опровергаха очакваниятя да стане по интересно. 2 часа пя някви песни дето дори и аз не бях чувал. Готиното беше че имаше мн бира, половинка за левче Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
    На такъв концерт само под дулото на Калашник могат да ме закарат!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Re: Някой беше ли на концерта на Цеца вчера

      kiro_of_the_day написа:
      На такъв концерт само под дулото на Калашник могат да ме закарат!
      Хахахахахахаха ... баш!

      Коментар


        #4
        Не споделяй само чии племенник си, че вуйчо ти ще се се "тръшне" от срам!Няма ли да пораснеш?
        Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

        Коментар


          #5
          Хахах концерта беше супер ...поне от вънка :D Докато си седян на пейките в борисовата видях такива хора каквито никога няма да видя...(не говоря по общ знаменател, а за отделни индивиди )

          Коментар


            #6
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              едно от големите събития преди влизането ни в ЕС само Лепа Брена е пълнила стадиона до дупка в интерес на истината
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Аз пък дочух че било тъпо...
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  Подходящо за аватари!

                  Подходящо за аватари!Е сори за дубъла, но сигурно ще има доста желаещи да го "копнат".
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    НЕ СЛУШАЙ ЧАЛГА!!! УМРИ ОТ ЕСТЕСТВЕНА СМЪРТ! Жица, брат ми
                    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                    Коментар


                      #11
                      Еми то ако за чалгарите казвате че са идиоти...Аз например слушам underground hip hop, а не комерсиален.Това според теб Nino ме прави прост тай ли?Нека хората си слушат квото искат и квото им харесва.
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #12
                        Ама не мога да разбера какво точно е общото между умствения капацитет и това какво слуша човек.Аз примерно като слушам всичко това значи че както и да се погледна съм яко тъп..... тъй като слушам чалга това веднага значи че съм идиот а в същото време понеже слушам и други неща значи пак съм идиот....е тогава да бича Хоризонт и айде кажете че няма да съм идиот .Просто няма смисъл да се разправяме кой какво слуша и това колко тъп го прави.Всеки да си слуша каквото иска и да е жив и здрав ако питате мен .....а и темата беше за концерта..аз не бях но пък докато седях в задръстването на университета подочух малко.....макар че не малко време висях там.
                        Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                        Коментар


                          #13
                          абе какво ти пука ,слушай си и прави каквото на тебе ти харесва ,не спазвай никакви правила и граници ,тия които казват тоа е просто онова е тъпо и се опитват да налагат мнението си ,там е проблема
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар


                            #14
                            Е мислиш ли че ако някой ми каже "абе ти си тъп щото слушаш еди какво си" аз няма да му кажа че той не по-умен от мен защото слуша обратното.Това няма смисъл.Свиркайте си и всеки да си се радва на това което му изпълва душата независимо какво е.Не може да сме еднакви и всички да харесваме едно и също...така няма да е интересно!Успех!
                            Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                            Коментар


                              #15
                              Да не изпадаме в полемика, спорове, заяждания и прочие простотии,всеки да си слуша това което иска.Но, че чалгата е просташка музика.. ами просташка си е! Имаше едно доста сполучливо определение за нея и то написано на английски! Ако се интересувате предполагам,че може да да се намери във "Википедията". 75-80% от чалгата ни е открадната от сръбската и малко от гръцката ЧАЛГА.. и да творим пошлост нямаме акъл...то за кво ли имаме!В нета има доста спорове на тази тема включително и по автофорумите, моля Ви да не го отваряме тук... който иска да си ги чете, наслаждава и квото иска.ПЪСЪ...за феновете, една добра статия...стига да я прочетат! http://www.teoria1.com/index.php?opt...ter=17&story=6
                              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                              Коментар

                              Working...
                              X