Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Битака в кв.Малашевци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И един джипиес с надпис ’БТВ’ скрит нейде във велосипеда .

    Коментар


      #17
      Страшно място, почти всяка събота съм там. Апарат за кръвно чисто нов за 1лв и тенис ракета Уилсън за 5лв са от ударите ми

      Коментар


        #18
        Е то много хубаво че купувате крадени стоки. Така подпомагате гепаджиите да продължават. Браво ! Те са за еб@не, ама и вие, щото ги спонсорирате. Аз не бих купил нещо, ако ме съмнява че е крадено.
        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

        Коментар


          #19
          Synthy написа:
          Е то много хубаво че купувате крадени стоки. ...
          И как го разбра? Предполагаш? Или гледаш на хвърлен боб? Аре без квалификации. Повече от половината продавачи там са българи, които или имат магазини и през уикенда са на битака, или разпродават ненужни вещи от мазите и таваните си. Останалата част са ... цигани, които даже не знаят какво продават. Продавачите на крадени стоки си личат от километри - гледат като шушумиги, постоянно се озъртат, постоянно са в движение, а "стоката" им е в чанти.Това от мен.
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар


            #20
            Някой по-нагоре писа за крадени стоки на битака. Моят коментар е по негов адрес.
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар


              #21
              Painfall написа:
              Страшно място, почти всяка събота съм там. Апарат за кръвно чисто нов за 1лв и тенис ракета Уилсън за 5лв са от ударите ми
              И този апарат за кръвно ако не е краден мислите ли че ще го продава за 1 лв?Не ми се вярва да го е намерил чисто нов на боклука или в мазето на баба си.Може и да има хубави неща ама според мен трябва да го забранят.Само подмомага битовата престъпност по този начин.
              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
              FIAT БРАВО 1.2 16v
              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

              Коментар

              Working...
              X