Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със стационарен компютър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Значи аз залагам на памет. След това слотовете на дъното (малко вероятно), и накрая захранване.
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #17
      socket 462 и Athlon XP 5000+ Taкова животно няма.Виж си FSB-то дали е на мръднало от 133/166MhzВиж за някой надут кондензатор по платката и захранването и ако няма - мяташ плочките със засилка.Ама аре преди да ги метнеш пробвай ги на друг комп, че тия хатлони са капризни и може в него да е проблема.Пробвай да сложиш паметта на честотаta на FSB, t.e. 133мхз = 266 или pc2100166мхз = 333 или pc2700
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        emzo написа:
        Пробвай да сложиш паметта на честотаta на FSB, t.e. 133мхз = 266 или pc2100166мхз = 333 или pc2700
        От 166 върнах на 133 и РС-то тръгна. Що бях останал с впечатлението, че преди работеше на 166?...Както и да е, важното е, че малката пак е щастлива!Благодаря на всички и особено на Eмo!
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #19
          Ако може да ползвам темата, тъй като е последната активна за компютри...Лаптоп, Win 7, браузър Chrome(ъпдейтнат последно днес). При отваряне на какъвто и да е сайт, щом минимизирам браузъра и отворя скайп(или каквото и да е друго) и след като се върна обратно на браузъра, всички табове са блокирани, нито може да се цъкне нещо по сайтовете, нито може да се скролва...Някаква настройка ли е... или и аз не знам какво...П.С Лаптопа е на няколко дни и го прави от самото начало.

          Коментар


            #20
            Махай Хрома, инсталирай Firefox + добавка ADBlock+

            Коментар


              #21
              Не мисля да го махам. Имам профил, през който си влизам през всички компютри с десетки запазени страници и доста добавки, които вероятно ги има и за Мозила, но не ми се занимава да ги прехвърлям, подреждам както ми е удобно и т.н

              Коментар

              Working...
              X