Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лукойл намалява крайните заводски цени на бензина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лукойл намалява крайните заводски цени на бензина

    София. Лукойл България намалява от 0.00 часа на 13 септември крайните заводски цени на бензина, съобщиха от нефтената компания.Бензин А-92Н поевтинява с 2.45 процента и 1000 литра вече ще струват 1482 лева вместо 1519. Бензин А-95Н поевтинява с 2.43 процента, а А-98Н - с 2.36 на сто.Лукойл намалява и цените на дизела и газьола съответно с 1.29 и 1.36 процента. По-висока ще е крайната заводски цена на пропан-бутана - с 1.35 на сто.БТА
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Айде пак ще караме на бензин че то тая газ стана златна.чесно казано и по добре щото на бензин е яко, колата направо е друга.
    HONDA I-VTEC

    Коментар


      #3
      Todor_Gagovski написа:
      Айде пак ще караме на бензин че то тая газ стана златна.чесно казано и по добре щото на бензин е яко, колата направо е друга.
      Аз тъкмо си мислих да слагам газ ама като гледам вече маи няма да има смисъл,а пък си прав на бензин колата си е друга.

      Коментар


        #4
        е тъй то ама то все пак газта е 1.03 а бенза все пак гони 2 така че дреме ми че не върви ТОЛКОВА яко, според мен колата си върви достатъчно добре, а газовата си изби парите още миналата година, от тогава досега съм спестил една камара пари........дори за основен ремонт ще стигнат ако искам, да не говорим че масло, свещи, филтри ти идват направо подарък след определени километри на газ.п.с.не че не ми се кара на бенз, но лично за мен това са безсмислени разходи......"аз като стана голям..........ще си взема танк" хем е полезен при камикадзетата по улиците, хем не ми дреме за дупките , а пари за гориво тогава ще имаме нали ще сме големи
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #5
          За пръв път от толкова години виждам толкова различни цени на газта - в един и същи град цени от 1.02 до 1.10, а да не казвам че вчера в Слънчев Бряг видях цена от 1.15.А относно бензина - обикновено сипвам по няколко литра, за да има за палене (пали авт. на бенз) и за изпреварване.А това с вървежа на газ - може даже да върви повече от на бензин, но тогава... малко повечко гори . Сега съм я спънал моята, и хич я няма при изпреварвания, ако не превключа на бензин. Но пък разхода ми стана повече от задоволителен. Като карам на газ ми е все едно че гори 6.5 / 100 бензин. А бензин си гори над 9/100.

          Коментар


            #6
            Браво танка е много горивен ако не знаете и не е проблем какво ще налеете но ресурса е малък на двигатела.и сега като чета отговорите за газта ви пускам тема кой колко км. е изминал на горивото газ пропан-бутан.Защото приказки много ама ще ви разкажа по нататък.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              кво става в тази държава........ днес сутринта на лукойл А 95 Н - 1.65 ...........ми то да караш ей тъй в кръг да можеш да свикнеш с цените.....аз нали си напълних по 1.79
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                donnna написа:
                лукойл А 95 Н - 1.65 ...........
                Пфу да му се невиди! Нашия Лукойл е на 10км извън града

                Коментар


                  #9
                  оллл ако и в софето е така отивам да напълня 2-3 резервоара

                  Коментар


                    #10
                    На мен пък снощи(на 13.09 вечерта) ми светеше много гадно лампата за резервата и спрях на Петролза да заредя, там симпатичната лелка ми каза да не зареждам че утре падали цените, така и направих.Има големи пичове
                    Fiat Bravo 1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      donnna написа:
                      кво става в тази държава........
                      Чети тук, защо така става http://www.investor.bg/?cat=0&id=41731

                      Коментар


                        #12
                        и аз видях снощи по CNN че брент петрола е паднал към 62 долара за барел, ама не вярвах че ще се получи такъв отзвук по земите български...
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          #13
                          pugsy написа:
                          оллл ако и в софето е така отивам да напълня 2-3 резервоара
                          Така е, Лукойл-а до завод Електрон, сервиза на Дунев-там е тънкана.
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар

                          Working...
                          X