Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малоумно каране на Фиат Типо с рег. С 7442 ХР по Раковска

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малоумно каране на Фиат Типо с рег. С 7442 ХР по Раковска

    Вчера около 17,15 ч по Раковска някакъв странен субект с Типо караше като бесен. Аз бях последна кола и имаше задръстване. Изведнъж в задното огледало видях как Типото кара бясно и ме наближаваше. Викам си той ще спре зад мен може би, но не. Веднага ръчнах първа и се преместих, защото иначе щеше да влезе при мен. Мина покрай мен и спря след три коли. Толкова малоуно каране винаги ме е дразнело много. Ако не бях мръднал къде щеше да отиде?! И това е на Раковска, където не може да се правиш на шофер, щото щъкат хора и коли от всякъде.Ако си от форума, колега, много жалко. Мисля, че доста от нас са разумни и мислят като карат. Ако ти си собственика на това Типо, кажи поне едно "извинявай".

    #2
    Пак ще го кажа: Тя простотията по хората ходи - не по колите!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Сиво ли беше типото
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Abarth. написа:
        Сиво ли беше типото
        И сега ако ми кажеш, че си в дълга коса, ще си открия човека и ще чакам извинение.

        Коментар


          #5
          не е бил абартане е с дълга коса и кара типото от подписа си

          Коментар


            #6
            Май ша има "кой ми сра в гащите" или "олеле не бях аз".За рацерите горещо препоръчвам рубриката "Хроника на смърта".Днес отново имаше новини с трупове!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              pugsy написа:
              не е бил абартане е с дълга коса и кара типото от подписа си
              това Типо го видях паркирано в Св.Троица пред Хенри Форд(Вилхелм Пик)много е добро,даже намалих за да му се насладя :P

              Коментар

              Working...
              X