Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вчера бе 11/9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вчера бе 11/9

    това се коментираше на бая местатези америкаци се вкарват в егати филмите

    #2
    "Америка ще ви намери". Това заяви президентът Джордж Буш по адрес на терорист № 1 Осама бин Ладен, без обаче да стане ясно дали САЩ са близо до залавянето му. От Овалния кабинет в Белия дом Буш произнесе обръщението си към нацията, във връзка с петата годишнина от атентатите през 2001 година.....туй го слушаме вече няколко години....приказки, приказки...........

    Коментар


      #3
      Жалко за загиналите мирни граждани и мир на праха им, НО съм на мнение, че американците напълно си заслужават още 10 тина такива 11/09 понеже са много отворени...Пък Осама - те са си го създали, а сега олеле - Боклуци!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        Жалко за загиналите мирни граждани и мир на праха им, НО съм на мнение, че американците напълно си заслужават още 10 тина такива 11/09 понеже са много отворени...Пък Осама - те са си го създали, а сега олеле - Боклуци!
        В този смисъл чувствам малко вина...и грях.....на въпросният ден се прибирах с колата към студентски град........чух по радиото какво е станало.....и се изкефих максимално....помня че нареждах нещо от рода на "-на ви, хакнаха ви го..."......но когато се прибрах и гледах по телевизията как скачат от небостъргачите....изтръпнах....и едва тогава разбрах какво всъщност се случва там.......

        Коментар


          #5
          Логан написа:
          kiro_of_the_day написа:
          Жалко за загиналите мирни граждани и мир на праха им, НО съм на мнение, че американците напълно си заслужават още 10 тина такива 11/09 понеже са много отворени...Пък Осама - те са си го създали, а сега олеле - Боклуци!
          В този смисъл чувствам малко вина...и грях.....на въпросният ден се прибирах с колата към студентски град........чух по радиото какво е станало.....и се изкефих максимално....помня че нареждах нещо от рода на "-на ви, хакнаха ви го..."......но когато се прибрах и гледах по телевизията как скачат от небостъргачите....изтръпнах....и едва тогава разбрах какво всъщност се случва там.......
          Че е грехота - грехота е! Хора загиват все пак... Картинките бяха покъртителни - така е! Но както навсякъде НАРОДА СИ ПАТИ ОТ УПРАВЛЯВАЩИТЕ, КОИТО САМ СИ Е ИЗБРАЛ!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Съжалявам само за жертвите,които са обикновенни хора като нас.Снощи гледах филма Полет 93 и наистина останах потресена. Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 Толкова силно ми повлия ,че след като излязох от кино салона сякаш неможех да кажа нищо.

            Коментар


              #7
              Както Хитлер започва войната с немски войници преоблечени като поляци "щурмуващи границата", т.е. нападат Германия (май нещо бъркам, но общо взето е това) и после историята я знаете...Какво по-удобно решение за враг номер едно на човечеството - САЩ!?1. Повод за война и то не каква да е, а в защита на свободата, демокрацията и к... му Янков!2. Мъченици, в чието име да водим война!3. Герои, на които да кичим медали в славната им борба срещу ... "тероризма"(!?) !Никой не може да ме убеди, че т.нар "американци" (всички знаем кои по-точно -имам предвид по религиозен признак, но е опасно да се назовават конкретно, защото е вероятно да се навлече гнева на някоя кривозащитна организацийка) не са си съборили сами кулите! Полицейската държава и тайни служби №1 в света да проспят подобно начинание!За какво мислите Осама бива "издирван" толкова години!? А и Буш не изглежда толкова притеснен. Сигурно се чуват редовно Жалко за невинните, но те са поредната статистика за съжаление! И в Афганистан, Ирак, ... Иран С 9/11 САЩ не вкараха в собствената си фанатична игра! Сега живеем в един по-добре "глобализиран" и "фанатизиран" свят! Да сме само живи и здрави ПП- А на въпроса "ЗАЩО НИ МРАЗЯТ!?!?" , нека американската нация, като е толкоз интелигентна, сама да си отговори!
              Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

              Коментар


                #8
                DEYAN IYI написа:
                Както Хитлер започва войната с немски войници преоблечени като поляци "щурмуващи границата", т.е. нападат Германия (май нещо бъркам, но общо взето е това) и после историята я знаете...Какво по-удобно решение за враг номер едно на човечеството - САЩ!?1. Повод за война и то не каква да е, а в защита на свободата, демокрацията и к... му Янков!2. Мъченици, в чието име да водим война!3. Герои, на които да кичим медали в славната им борба срещу ... "тероризма"(!?) !Никой не може да ме убеди, че т.нар "американци" (всички знаем кои по-точно -имам предвид по религиозен признак, но е опасно да се назовават конкретно, защото е вероятно да се навлече гнева на някоя кривозащитна организацийка) не са си съборили сами кулите! Полицейската държава и тайни служби №1 в света да проспят подобно начинание!За какво мислите Осама бива "издирван" толкова години!? А и Буш не изглежда толкова притеснен. Сигурно се чуват редовно Жалко за невинните, но те са поредната статистика за съжаление! И в Афганистан, Ирак, ... Иран С 9/11 САЩ не вкараха в собствената си фанатична игра! Сега живеем в един по-добре "глобализиран" и "фанатизиран" свят! Да сме само живи и здрави ПП- А на въпроса "ЗАЩО НИ МРАЗЯТ!?!?" , нека американската нация, като е толкоз интелигентна, сама да си отговори!
                http://www.loosechange911.com/index_main.htmlНабързо намерих това,дори не съм го прегледал,но филмчето което съм гледал с това име показва много говорещо за един голям сценарий.Има и много други филми,ако човек се поразрови ще намери.Дори и във филмите от Google има.

                Коментар


                  #9
                  Гледайте "911 In Plane Site"от аренабг.комот дата.бг...и продължението на горния филм - "911 In Plane Site - The Director’s Cut"от дата.бгот аренабг.ком
                  Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                  Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                  Коментар

                  Working...
                  X