Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фибростъкло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фибростъкло

    Колеги направих една беля както си рязах с флекса и повредих една витрина, материалът се нарича мисля че фибростъкло, някои стружки са прецакали джама, вижда се леко, но го има.Та да питам, знаете ли някой майстор който полира или нещо прави на джама там да се оправи?Въпросът е спешен, благодаря предв.
    N.Y. State of Mind

    #2
    Всъщност не съм сигурен дали се казва фибростъкло, витрина представлява, ама пак ако помогнете ще черпя...
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      sachma написа:
      Всъщност не съм сигурен дали се казва фибростъкло, витрина представлява, ама пак ако помогнете ще черпя...
      Ако е прозрачно като стъкло е плексиглас... и ако е плекси глас .. много си загазил ! По принцип плексигласа се дере едва ли не от самосебе си, много е шантав.Обикновено се монтира покрит в едно дебело фолио, което после се маха. Да ти кажа, малко се съмнявам че изобщо някои ще прави витрина от плексиглас или от каквото и да е различно от стъкло. Имено защото много се дере. Стъклото също се скапва от искрите на флекса или от елетрожени и т.н. Става на едни малки черни точки. Ако при теб е така ... пак си загазил. Капките метал разтопяват и стъклото и пластмасярките в дълбочина и за да се щлайфат трябва много в дълбочина на материяла да се влезе. Което е супер скъпо и никой не се занимава с такива операции. Просто се сменя витрината или даденото стъкло.
      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

      Коментар


        #4
        Хм...не е толкова просто...400лв. някъде...
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          sachma написа:
          Хм...не е толкова просто...400лв. някъде...
          така е ... ама като не си внимавал ! добре че не е много голяма витрината. средната цена за магазинна витрина от читаво стъкло е няколко бинки !! аз съм плащал такава и никак не е приятно
          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

          Коментар


            #6
            3 метра на 2.30 е!
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              sachma написа:
              3 метра на 2.30 е!
              бах маааатааа !!! яко си се накиснал ! говори с някой, който възстановява авто стъкла. те има разни мазильоци за подобни цели. но те помагат само за малки деруги.
              lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
              ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
              Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

              Коментар


                #8
                Еми то е малко бе човек, вижда се от 30см. някъде, ама оня е бастун, ама айде да не ругая ся че спазваме културна реч тука уж...
                N.Y. State of Mind

                Коментар

                Working...
                X