Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коледен хляб с късметчета...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коледен хляб с късметчета...

    Погледнете какво намерих в хляба си преди малко.....дойдох само да ви кача снимката и отивам в кухнята да продължавам с рязането......ако намеря нещо друго, по-така интересно, ще ви пиша пак.....стискайте палци някой петдесетолевка да се пръкне......ще ги изпием.....днес явно ми е ден.... :D
    Прикачени файлове

    #2
    Бъркалка за кафе и част от днешната преса.....ми така ми, ежедневниците почнаха освен ДВД-та, да пускат и по един хляб като промоция........само дето не можах да намеря по-надолу кафето.......

    Коментар


      #3
      Още по комунистическо беше - баща ми извади цяла мишка от хляба... ГНУСССС...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Ужас аз като видя подобно нещо и всичко ми се качва в...
        Fiat Punto 1.7TD

        Коментар


          #5
          Кажи откъде си го купил тоя хляб Като гледам тези снимки май вече ще си купувам тесто и сам ще си меся хляб :D
          Fiat Bravo 1.6 16V

          Коментар


            #6
            Логан, гледам всички са ти завидели за екстрите по хляба. Лошото е, че екстрите по колбасите са стрити на прах - рога, копита, да не говорим за чистата целулоза дето слагат вътре. Тези твоите неща поне има как да ги избегнеш, щото си ги видял . Късмет следващия път, да намериш я някой пръстен, я някоя огърлица.

            Коментар


              #7
              EVITA написа:
              ...........я някой пръстен...........
              ........годежен.........

              Коментар


                #8
                Аз пък наскоро парче метла намерих в хляба А и зъб съм си чупил от камък в хляба

                Коментар

                Working...
                X