Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"На Горубляне" в къщи....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "На Горубляне" в къщи....

    Колеги днес реших да пробвам нещо което научих от мой познат - автобусен шофьор по повод вътрешното почистване на колата. Както е известно имам две отрочета на 6 и 2 годинки ( да са ми живи и здрави) но резултата от техните пътувания в бравото на жена ми беше добре омазани и оповръщани седалки, на всякъде трохи и петна от шоколади и какво и още не - всеки който има малки деца се сеща. Та моя познат ме светна да взема препарат за почистване на килими (Bingola Carpet) но мисля че може какъв и да е. После с една четка за дрехи последва яко разтъркване на всички седалки и тапицерия по вратите, а после и на мокета на пода. Изчаках 10 минути (така пишеше на опаковката на препарата) и после обрах с прахосмукачката ( но трябва да е такава, която може да смуче вода). Ефекта е че в момента колата блести като нова, изглежда много свежа и запазане, та аз веднага се сетих за лафа на горублянските търговци - "виж я бе бате каква тапицерия като нова е"...... Така че хващайте колеги четките и всички с нови и запазени коли
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    имах подобен успех и с ВЕНИШ. 100 гр. в 5 литра вода, търкаш с четка, с мек косъм после само избършваш с парцал. разликата беше поразителна.
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    Коментар

    Working...
    X